Telewizja Online

ARKA TV - CHRZEŚCIJAŃSKIE PROGRAMY TELEWIZYJNE

Kazania chrześcijańskie Arki z Hamburga. Programy Arka TV wyświetlane są w stacjach telewizyjnych od 1987 roku. Od roku 1995 nadawane są przez różnych nadawców kanałów telewizyjnych w kraju i za granicą. Nasza strona: www.arka-tv.com

Propozycje

Arka TV - Dar proroctwa - Pastor Wolfgang Wegert

"...zajmiemy się detalami charyzmatów tych darów, które są wielokrotnie błędnie rozumiane, w wyniku czego także źle używane, jak np. proroctwa, uzdrowienie, mówienie językami i ich wykładanie."

Arka TV - Rozważania prorockiej mowy Pastor Wegert

"\""Proroctwo nie jest również odpytywaniem - np: ”Masz dla mnie słowo od Pana?” Wprowadzić na tak niski poziom proroctwa oznacza, że religijność ludzi uczyniła je wróżbiarstwem.\"""

Arka TV - Dar uzdrawiania - Pastor Wolfgang Wegert

"\""Jezus nie zarzucał: „Byłem chory, a nie uzdrowiliście mnie”, lecz mówił: „Ja byłem chory, a wy mnie nie odwiedziliście”. Możemy odwiedzając, położyć na nich ręce i modlić się z nimi, aby się im...\"""

Arka TV - A jeśli Bóg nie uzdrowi? - Pastor Wolfgang Wegert

"\""W Piśmie Świętym możemy zobaczyć, że we wszystkich epokach nie wszystkie modlitwy były wysłuchane a tego naturalnie chcielibyśmy najbardziej. Biblia jednak uczy nas o suwerenności Bożej.\"""