Telewizja Online

discopolo

ElStacja.net - Kanal disco polo

Propozycje

Mega Dance - Senne Oczy

mega dance senne oczy original version break adnce ełk

Akcent - Gwiazda

Discopolo the best ... discopolo disco polo polskie

Cliver - Pokaz jak sie krecisz

Cliver - Pokaz jak sie krecisz (teledysk)

Mega Dance - Kochać całym sercem

"Nic, przecież nic nie stało się czy byłaś z nim czy nie to nie ma już znaczenia Nic nie wyznawała mi więc mogła odejść bez zbędnego tłumaczenia Lecz powiedz czemu trudno tak zapomnieć Ref. Po brzegi mi dziś nalej chcę bawić się i szaleć Kochać całym sercem i krzyczeć mało jeszcze żalu nie miałem do Ciebie lecz wciąż pytam siebie czemu tak Ci ślepo zaufałem Może zbyt mało dałem Ci lecz oprócz tej miłosci już więcej nic nie miałem Dzis jednak koniec teraz chcę zapomnieć Ref. Po brzegi mi dziś ..."

Mega Dance - Tobie te słowa śpiewam

Najnowszy teledysk formacji Mega Dance www.mega-dance.pl

Toples - Sąsiadka super

DISCO POLO - Toples - Sąsiadka

Mega Dance - W dyskotece

Zabierz mnie do swego domu

DiscoRusisko

Nowy got wypas

Mega Dance - Dnie bez Ciebie

"Teledysk do piosenki \""Dni bez Ciebie\"" zespołu Mega Dance www.mega-dance.pl"

Łukash - Dobrze siebie znamy

Łukash - Dobrze siebie znamy teledysk

Cliver - Weekend Playboya (teledysk)

"Piosenka pochodzi z najnowszego krążka zespołu Cliver pt. \""Pokaż jak się kręcisz\"""

Mega Dance - Może to jest ten hit

text

Koncert - Mega Dance w Toruniu

Koncert Mega Dance w Toruniu na zlocie BMW - 2009

4EVER - Kochanek za kochankiem [HQ] NOWOŚĆ czerwiec 2009 [HQ]

"Najnowszy teledysk, promujący nowy album zespołu. Po szczegóły zapraszam na stronę www.zespol4ever.pl Zamów już teraz na www.tanieplyty.com.pl ... disco polo discopolo ever 4ever \""kochanek za kochankiem\"" kochanek za kochankiem to ty toty najnowszy nowy teledysk extra zespół unsigned world music pop koncerty festyny rafal rafał wozniewski woźniewski białystok bialystok fokuz fokus boys cliver akcent toples masters d-bomb bayer full classic diadem etna impuls jorrgus junior lukash milano meffis ..."

Mega-Dance - Magda ( HQ )

Mega-Dance - Magda WWW.MEGA-DANCE.INFO - OFICJALNA STRONA ZESPOŁU

Cliver - Pokaz jak sie krecisz
ŁUKASH - Tylko Ty

"Historia teledysku: ŁUKASH - Tylko Ty/ŁUKASH - Only You Teledysk \""Tylko Ty\"" został zrealizowany w październiku 2001 roku. Clip promuje pierwszy album ŁUKASHA pt. \""Takie są kobiety\"". Teledysk już po pierwszej emisji stał się wielkim hitem, zdjęcia realizowano w studio nagraniowym Tomasza Sidoruka w Białymstoku oraz w okolicach Jeleniej Góry. Gościem teledysku był lider zespołu BOYS - Marcin Miller. Teledysk był emitowany w programach: Disco Polo Live (POLSAT), Szczęśliwa 8 (POLSAT 2 ..."

Łukash - Bambina

Łukash - Bambina teledysk

Mega Dance - Chodź bliżej

Super teledysk grupy Mega Dance

"Boys - Ty , Tylko Ty ♫ ♥"

"chcesz serca złamać Wtedy wiedział bym napewno Że chcesz zrobić mi przyjemność Cóż mam z tego , że mam Ciebie Tylko w moim śnie REF. Ty tylko Ty Ty i Ja Chciał bym z Tobą być Z tobą być Widzę Cię we śnie Widzę cię Lecz tracę z Białym dniem Tracę Cię. Tekst i słowa : Marcn Miller Mirage . Cliver . Megam ze mna tancz pomaranczowe lato teledyski disco polo TELEDYSK youtube ... Polo Boys Akcent Classic disco polo patrycja muzyka live duo stars mamo oczy zielone wspomnij och daniel dlaczego ..."

Łukash - Takie są kobiety

Łukash - Takie są kobiety teledysk

Mega Dance - Puste słowa

".Miało być pięknie zawsze już razem, dlaczego sam zostałem Znalazłem szczeście wtedy myślałem po uszy w kłopoty wpadłem Znam qmpli paru co tez sie nabrali na czułe słówka na wdzwięk Za miłość swojąco co mieli oddali a dziśiaj leczą sie z ran Ref: Wypijmy do dna za te serca złamane, oszukane za miłość i za każdy stracony za przez nią czas, za każdą która bedzie nowa, Za kobiet puste słowa i za samotne noce pijemy jeszcze raz... x2 2.Jeden cel miałaś bawić sie chciałaś dobrze zagrałaś tą role ..."

Łukash - Chciałbym ci powiedzieć

Łukash - Chciałbym ci powiedzieć - teledysk

Mega Dance - Elvis

tekst