Telewizja Online

DiscoRelax

Muzyka

Twoja ulubiona muzyka tylko u Nas :).

discotv

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Model MT - Virginia

"Nie mogę przestać Kochać iii zapomnieć Cię, Ty znikłaś, w samotności zostawiłaś mniee, Być może to odbicie marzenia, Nic więcej, gdzie mogę odnaleźć teraz twój ślad? Ref: Virginia, Virginia błękitne morze w oczach masz Virginia Virginia czy kiedyś znów mi szanse dasz? Viiirrrggiinniiaa Przez cały wieczór morze szczepcze tylko Ty, więc powiedz co zamierzasz zrobić z życiem mym, Być może to przyśniło się mi wiele razy, więc po co ty wciąż odwiedzasz me sny? Ref: Virginia, Virginia błękitne ..."

Boys - The best mix

"Kiedy Ci jest smutno, kiedy Ci jest xle pomyśl czasem o nas rozbawimy Cię Bierz co masz pod ręką, pakuj się i już zaraz wyruszamy znów Przyjacielu słuchaj i pamiętaj juz przyszedł na nas czas zbieraj paczkę swoją i zachecaj tak żeby przyjaźń rosła w nas Wszyscy mówią mi pakuj torby i jedź, wyjedź z nami bo tam nim obejrzysz się znajdziesz wyśniony raj będziesz tam żył jak pan Hej hej hej to nie USA tutaj się życia nauczysz Hi Hi Hi to jest właśnie mój kraj znajdziesz w nim wyśniony raj x2 ..."

Masters - Żono moja

"1. Gdy nad nami niebo płacze, Mokną Twoje złote włosy, Piękny list spotkanie nasze, Wiatr listonosz gdzieś unosi. Nad górami słońce świeci, Srebrny księżyc za górami, Jedno z drugim sie przegania, A my się kochamy. Ref. Żono moja, serce moje, Nie ma takich jak my dwoje Bo ja kocham oczy Twoje Do szaleństwa, do wieczora... (je je) Żono moja, serce moje, Nie ma takich jak my dwoje Bo ja kocham oczy Twoje Do szaleństwa, do wieczora... (je je) Żono moja. . . 2. Nie ma takich jak my dwoje, Nasza ..."

Tia Maria - Świat który kocham

Wciąż idę w tłoku jednak sama widząc twarze śmiech i łzy Coś mnie dotyka w górę unosi mnie coś w mojej duszy głęboko tkwi To śpiew i dźwięki serca brzmią muzyka wszędzie tam tak Bo to ona to moja muzyka to mój świat Świat który kocham I kiedy nikt mnie nie rozumie to ona przy mnie jest Tylko ona umie słuchać mnie rozumie mnie A kiedy radosć w duszy mej wtedy piękna jest jak kwiat tak Bo to ona to moja muzyka to mój świat Świat który kocham I chociaż idę w tłoku ludzkich serc nie jestem sama ...

Boys - Szalona

"\""Miłość odchodzi\"" - słyszę znów z Twoich ust. Zawsze prawda miała jakiś sens. Te dni jak bajka, piękne jak tysiąc róż. Ty się śmiałaś zawsze no i cześć. Ref.: Jesteś szalona, mówię Ci. Zawsze nią byłaś, skończ już wreszcie śnić. Nie jesteś aniołem, mówię Ci. Jesteś szalona. Na pożegnanie dajesz mi uśmiech swój. Ty odchodzisz, wszystko kończy się. Kochałem Cię i Twe szaleństwa mocno tak. Ty się śmiałaś zawsze no i cześć. Ref.: Jesteś szalona, ..."

Skalar - Powiedz powiedz

"1.Odleciały daleko piękne ptaki ooo. Ostatni klucz szybuje jeszcze tu Pozostały po nich tylko puste gniazda ooo Puste serca gdy nie ma Ciebie już. Ref.Powiedz,powiedz mi tak czy musi tak być że opuszczasz mnie dziś nie mówiąc mi nic.Powiedz,powiedz mi tak ich ciało me wie,że jeszcze kochasz mnie.2x 2.Odleciały daleko piękne ptaki ooo. W ciepłym słońcu teraz wygrzewają się Pozostały po nich tylko wspomnienia ooo. I myśli, które błądzą bóg wie gdzie. Ref. Powiedz,powiedz mi tak czy musi tak ..."

Vabank - To moja gra

"Miałem dzisiaj okrutny dzień w którym Ciebie nie było i tylko ludzi krwawy cień wciąż prześladował mnie. Zamknęłaś mi przed nosem drzwi zgrzyt zamka zabolał mnie. Poznałaś historie moją i jej i wszystko zmieniło się. Ref. To moja gra która zgubiła mnie, przez jeden głupi żart wszystko skończyło się. To moja gra która zgubiła mnie, przez jeden głupi żart wszystko skończyło się. Chciałem nie raz powiedzieć Ci jak bardzo Ciebie kochałem Lecz ciagle inni wtrącali się raz mogłem wiecej nie ..."

Sweet - Pocałunki
Vivat - Młodym być

tekst :D

Dystans - Co za noc

"1.Usłysz jak za oknami mrok Ciemna noc budzi się Zimne łzy płyną z oczu Twych zbliż się ooo! Uwierz mi, wszystko będzie jak chcesz teraz spójrz, otrzyj łzy Ref: Co za noc ja chcę dzisiaj kochać Ciebie chcę jedna noc, ta noc, w którą mam dłonie Twe pij do dna, do dna niech ta noc wiecznie trwa jeszcze raz jest w nas ogień, słońce - to nasz znak 2.Czemu znów płyną Twoje łzy? Czemu nie ufasz mi? Kłamstwa - nie, słowa prawdy chcę zbliż się ooo! Uwierz mi, wszystko będzie jak chcesz wspólne dni i ..."

Boys - Zrób to tak

1.Cień przeszłości to nasz ostatni raj Jutro samotność Szczęście przeszło tuż tuż gdzieś obok nas Nie było pisane Miłość gniew bardzo cienka granica Przez jedno głupstwo mozesz zniszczyć cały swój świat Ref: Zrób to tak byś mógł spojrzeć w lustro daj jej czas To nie jest gra gdy w sercu żal jej zaufanie ucieka w dal Kochaj ją i nie rań więcej to był Twój błąd Nie trzeba ran i po co ten strach mój cały świat to Ty i Ja 2.Kilka pochmurnych dni burzą co Ty Pielęgnowałąś Koszmar przeżytych dni ...

Classic - Nie chcę więcej

"1.Na piasku został ślad, Stopy minionych lat, Patrze przez bursztynowe szkiełko, na całkiem inny świat. Grzech miał inny smak, Nie było czarnych gwiazd, Kołysanki mi nucił przyjaciel wiatr! Ref: Uśmiechnij się, nie chce więcej, Chwilę dwie, nie chce więcej, Nie wiem jak to robisz, ale wciąż zadziwiasz mnie! Uśmiechnij się, nie chce więcej, Chwilę dwie, nie chce więcej, Uśmiech twój wystarczy by szczęśliwym być! 2.Cicho szeptał wiatr, że przeszłość sie ukryła w nas, Patrze przez bursztynowe ..."

Akcent - Królowa Nocy

"Królowa nocy 1. O północy zobaczyłem ją, Czy to sen, czy to jawa jest, Czy ja śnię? Podajesz mi swą dłoń... Czuję ciepło gdy dotykasz mnie, Słyszę Twój głos, słyszę cichy oddech Twój, Mówisz mi chodź i prowadzisz mnie, Ref. Królową bądź Tylko mą, Nie zostawiaj mnie nie odchodź, ze mną bądź Chociaż tą jedną noc, Królową mą. Królową bądź tylko mą, Ja rycerzem a ty będzięsz damą mą, Chociaż tą, jedną noc, Królową mą... 2. I w pałacu zamieszkamy twym, W Twych komnatach będę służył Ci, I na ..."

Vexel - Znow jestesmy calkiem sami
Blue Box - Oczy jak diamenty

Znam Cię kilka ładnych lat za mym oknem jest Twój dom A w tym domu mieszkasz Ty jesteś właśnie tą.... Tą wyśnioną z mego snu wymarzoną z pośród stu Kupię kwiaty Tobie dam szepnę kilka słów Ref. Oczy jak diamenty masz śliczne usta słodką twarz Gwiazdkę z nieba Tobie dam słońce w mig zaświeci nam Oczy jak diamenty masz śliczne usta słodką twarz Gwiazdkę z nieba Tobie dam słońce w mig zaświeci nam Dziś do kina wezmę Cię usiądziemy w kącie gdzieś Ja do ucha szepnę byś przytuliła mnie Jak ...

Itex - Samba Magdalena

"Księżyca jasny blask odsłonił gnane wiatrem liście drzew z oddali słuchać morza śpiew Czekałem całą noc na plaży został ze mną tylko Cień gdy nagle pojawiła sie Magdalena w rytmie samby śmieje się Magdalena wzrokiem kusi mnie Magdalena w rytmie samby tańczyć chcę Magdalena gdzie jest teraz gdzie Wciąż uwierzyć nie chcę sam, że jej imię w sercu mam Każdej nocy moje są usta jej Tylko jedną taką znam przystań szczęścia w duszy gra Dla niej perły z głębin dam Magdalena Odeszła noc i sny rozwiały ..."

Boys - Mix live

"Żal, żal za dziewczyną za zieloną Ukrainą Żal, żal serce płacze że jej więcej nie zobaczę Hej Hej hej sokoły omijajcie góry lasy doły Dzwoń dzwoń dzwoń dzwoneczku mój stepowy skowroneczku x2 Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś , spojrzeniem swoim słodkim mnie zwabiłaś Czy powiesz że nadeszła wreszcie chwila która tylko dla nas była / która była w nas Miłość odchodzi słyszę znów z Twoich ust zawsze prawda miała jakiś sens Te dni jak w bajkach piękne jak tysiąc róż Ty się zawsze śmiałaś no i ..."

MIG - Co mi daje swiat

"Co mi daje świat, co moje życie jest warte moje słońce wciaż gaśnie To ja jak wiatr od lat czasem przyjemny raz zimny tak Jak czas co w nas kończy się szybko i wciąż go brak Ref. Co mi daje swiat co moje zycie jest warte juz od kilku lat moje słońce wciąż gaśnie To ja zły gracz od lat ciągle przegrywam a wygranych brak Już wiem to nie zart wkrótce poczuje sukcesu smak Ref. Co mi daje swiat co moje zycie jest warte juz od kilku lat moje słońce wciąż gaśnie"

Versus - Ach spójrz

"Twoje włosy wiatr mi rozwiał przed oczami Twoje oczy nie chcą spojrzeć w moją twarz Zagubiona w myślach błądzisz gdzieś w oddali Chciałbym móc odwrócić wszystko cofnąć czas ref. Ach spójrz choć raz, choć raz w oczy me i zrozum jak ja pragnę Ach spójrz choć raz, choć raz w oczy me i zrozum jak ja kocham Cię Twe spojrzenie bardziej sztuczne niz prawdziwe Smutny uśmiech krople łez, zmieszana twarz Jeszcze wczoraj moje serce było Twoje Życie trudne jest lecz trzeba dalej trwać ref. Więc spójrz ..."

Boys - Ale mumer Vanfire rmx (Ostróda 2007)

"Fajnie furą, bujać się fajnie trochę kasy mieć bo wiadomo, same lgnął dzisiaj będziesz tylko z nią Myślisz możesz, wszystkie mieć zaraz będziesz bawić się same przecież tego chcą znów impreza, laski, szkło Ref. Ale numer, ale jaja jeszcze ci pokaże, masz to u mnie mała ale numer, ale jaja kasy sie pozbyłem, w zamian nic nie dała x2 Musisz wiedzieć, o tym że one również bawią się i czasami bywa tak laska większy rozum ma Ref. ale numer, ale jaja jeszcze ci pokaże, masz to u mnie mała ale ..."

Jump - Uwierz mi (Ostróda 2007)

Chce byś tylko o mnie myślał chce byś był blisko mnie Chce dla Ciebie zrobić wszystko chcę Cię widzieć w każdym śnie Chce byś był nade wszystko taki sam jaki jesteś tu Tamten czar już dawno minął chcę byś był tylko mój ref. Miłość gorętsza jest niż ogień miłość silniejsza jest niż wiatr Uwierz mi ze sie kocham w Tobie chodź pomaluj mi mój świat x2 Chcę dla Ciebie jak najlepiej chcę byś Ty nie smucił się Pragnę radość wnieść Ci w życie wiem ze pokochasz mnie Chce byś zapomniał o przykrości ...

Mister Dex - Mam tylko Ciebie

"Mam tylko Ciebie, jak małą przystań pośród raf Mam tylko Ciebie, prezent od gwiazd Mam tylko Ciebie, choć moją łodzią targa wiatr Mam tylko Ciebie, całą bez wad ref Wszystko jest tak jak miało być Ja jestem tu a ze mna Ty Jedno Ci powiem kocham się w Tobie x2 Dajesz nadzieje, która wyrasta aż po dach Miłość jak zieleń otacza nas W naszym ogrodzie maleńkie gniazdo wije ptak Dla mnie i Ciebie to dobry znak ref Wszystko jest tak jak miało być Ja jestem tu a ze mna Ty Jedno Ci powiem kocham się ..."

Mirage - Ta dziewczyna i ja

"Dobrze znam ten bezpieczny raj także Ciebie dobrze znam Mówisz mi już nie pierwszy raz, ze tak z sobą dobrze nam Ale zycie dzień za dniem, roztrzaskuje się Znów ze zdradą kończy się miłość jak we snie Ref. Ta dziewczyna i ja, to nieprawda gdy kochałem ją tak serce było we krwi Ta dziewczyna i ja, to nieprawda ale znów w sercu mym miłość dawno się tli Przyszedł czas w Twoich oczach żar na wstydliwe chwile sam Wcale to ot nie miało być nie chcę w bylę pustkę iść Ale zycie dzień za dniem ..."

Bahamas - Karolina z moich snów

"Gorące lato sie zaczyna słońce rozwija płatki róż Ulicą idzie cud dziewczyna prawdziwy skarb zza siedmiu mórz Pobiegłem za nią jak szalony, uśmiechem przywitała mnie Urodą wprost zauroczony wyznałem szeptem słowa te Ref. O Karo Karo Karolino dziewczyno z moich snów Tyś mej miłości jest przyczyną do Ciebie wołam znów I jedno tylko mam życzenie pozostań ze mną już Ty jesteś moim przeznaczeniem a ja Twój anioł stróż I Karolina pozostała, radosnie nam mijały dni A kiedy miłosć mi wyznała co noc ..."

Love System - Czarne jagody

"Innego poznam, ja wiem serce mu oddam, znam się Lecz pozostanie, ten smak czarne jagody i tak Odjedziesz z inną to wiem nie wrócisz do mnie, to złe I uczuć Twoich mi żal, dla Ciebie spiewam i gram Ref. To Twoje oczy czarne są, jak płomień świecy nocą lśnią I w moich ustach jest mi brak czarne jagody słodki smak x2 Zostaniesz z inną to wiem, moze pokochasz jak mnie A mnie zostanie ten list smutny jesienny i łzy Odjedziesz z inną to wiem nie wrócisz do mnie, to złe I uczuć Twoich mi żal, dla ..."

Sonet - Rozpieszczona dama

Kochać Cie to żyć w niewoli lecz nie kochać jeszcze gorzej Uciec chcę od tej niewoli bo już nic mi nie pomoże Cały swiat u stóp swych miałaś ja ze szczęscia byłem pijany Ty się ze mnie śmiałaś śmiałaś żem naiwnie zakochany Ref. Moja rozpieszczona damo precz z miłoscią naciaganą Dziś sie kończą me zmartwienia żegnam Ciebie dowidzenia Wszystko Tobie dać dziś chciałem noc i dzień ximę i lato Jak ten głupi Cię kochałem co dobrego mam dziś za to Brak mi słów i nrak litości nie mam żadnych ...

Alphabeat - Nie jestem sobą

"Nie jestem sobą Mało marzeń, mało słów Pokaż mi jak marzyć Ja tak bardzo chcę to czuć Mimo łez mimo burz spokojną będę znów!"

Milano - O Tobie kochana

"Obiecała mi, że się spełnią moje sny W mych marzeniach na zawsze już będziesz żyć Czy odgadnie ktoś jak na imię ona ma Nikt jej nie zna - tylko ja O TOBIE KOCHANA, O TOBIE MYŚLĘ WCIĄŻ O TOBIE KOCHANA, O TOBIE MYŚLĘ WCIĄŻ Pragnę przy niej być, by popatrzeć w oczy jej Czy wysłucha, i wszystko będzie ok.! Nie wiem nawet czy, odwzajemni miłość mi Będę czekał - cały czas O TOBIE KOCHANA, O TOBIE MYŚLĘ WCIĄŻ O TOBIE KOCHANA, O TOBIE MYŚLĘ WCIĄŻ..."

Play & Mix - Wypijmy więc

a

Boys - Wspomnij mnie

"Jeszcze jeden dzien, Jeszcze jedna lza, W mych myslach Ty, W Twoim sercu Ja, Zapomnialas już przeciez dobrze wiesz, Ze gdybys tylko zechciala dalbym Ci wszystko co chcesz. Ref. Wspomnij mnie ten ostatni raz Zapamietaj mnie dobrze kochanie Mozesz wszystko miec ale przyjdzie czas Ze lzami w oczach wspomnisz nas. Gdzies daleko Ty, Gdzies daleko Ja, Juz teraz nic sie nie zmieni Szybko uplywa czas. Ref. Wspomnij mnie ten ostatni raz Zapamietaj mnie dobrze kochanie, Mozesz wszystko miec ale ..."

Krzysztof Krawczyk - Arrivederci moja dziewczyno

"Kto ciebie przysłał, dziewczyno I kto rozbudził nocy tej mrok, mój sen W moich ramionach byłaś zgubiona Moja dziewczyno odchodzisz znów. Arrivederci, moja dziewczyno żegnam ciebie, choć dobrze to wiem, ty wrócisz do mnie, jak dzień. Arrivederci, moja dziewczyno razem z nocą odeszłaś, lecz wiem, powrócisz jak dzień. Wołam twe imię, dziewczyno Nie mine rok, gdy wrócisz, gdzie mój dom Będziemy razem, na zawsze razem, Bo nigdy więcej nie powiem już: Arrivederci, moja dziewczyno żegnam ciebie ..."

Akcent - Dźwięki strun

"Lubiłem grać na swojej gitarze I pięknych strun zazdrościł dla mnie wiatr Powiedział, że niedługo mi pokaże Jak on cudownie na mych strunach gra Gdy spałem wiatr, ukradł mi gitarę Cóż bez gitary jestem dzisiaj wart Co z tego, że zostawił groszy parę Ach wietrze mój niedobry to był żart REF: Co cygan wart bez dźwięku strun Bo śpiewa źle gdy puste dłonie ma Piosenko leć wysoko w niebo fruń Niech wiatr przekorny mą gitarę da Co cygan wart bez swej gitary Bez dźwięku strun smutniejszy świat Bez ..."

Boys - Czy nie

"Czy nie, za późno kochać się Czy nie, nie warto słuchać się Czy nie, nie wolno kochać się O nie, nie szukaj więcej mnie Kiedy poczujesz w sobie gorzki smak To życie, które ciągle bawi nas Zrozumiesz wtedy, może to był błąd Miłość tak wiele znaczy, nie odchodź stąd Z Tobą wszystko staje się takie proste Jak w bajce kolorowy sen Nie ważne to co jest wokół nas Ważne to co jest w nas Czy nie... Czy nie... Na długiej drodze stoisz właśnie Ty Czekasz na radość i spełnione sny Kolory tęczy ..."

Chorus - Piosenka

"W pewien letni dzień, zjawiła nagle się piosenka przyniesiona z wiatrem gdzieś z dalekich stron Od tej pory już wypełnia zycie me została ze mną jest mi wierna na dobre i na złe Gdy bawie się wesoło, gdy smutek dręczy mnie ona się bawi razem ze mna lub pociesza mnie Kto raz usłyszał ją na zawsze słuchać chce piosenki która sie zjawiła w pewien letni dzień Ref. Piosenko ma, piosenko niespokojna wyśpiewać chcesz co tylko w duszy gra Najlepiej Ci, gdy jesteś całkiem wolna naturę masz przekorną ..."

Akcent - Życie to są chwile

"Bardzo lubię wiosnę, jasną i radosną, jak śpiewa pierwszy ptak, a ja z ptakiem nucę tak: Życie, to są chwile, chwile tak ulotne, jak motyle, a zegar daje znak, nie zatrzymasz go i tak. Więc wspominaj chwile chwile, przecież było ich aż tyle... Zegar nie zaszkodzi nam, niech czas biegnie, co mi tam! Lubię czekać lata skąpanego w kwiatach, gdy ciepły deszczyk gra, a ja z deszczem nuce tak: Życie, to są chwile, chwile tak ulotne, jak motyle, a zegar daje znak, nie zatrzymasz go i tak. Więc ..."

Maxel - Nie zabieraj mi strun

"Wszystko Tobie dziś oddam, wszystko czego zażądasz. Całą swoją tęsknotę, gorzki smutek i żal. Ref: Nie zabieraj mi strun, zostaw mi moją gitarę. Wszystko to starczy mi, na calutkie życie. x2 Raz Ci dałem potrzymać, moje wesołe nuty. Lecz mi wszystkie porwałaś, za te żale i smutki. Ref:x3 Wszystko Tobie dziś oddam, wszystko czego zażądasz. Całą swoją tęsknotę, gorzki smutek i żal."

Domino - Filmowa miłość

a

Chorus - Angelina

a

Mister Dex - Baju Baj (koncert)

"Ref. Baju baj, baju baj jesteś dla mnie naj baju baj, baju baj moja mała. Baju baj, baju baj tylko siebie mi daj, baju baj zobaczymy dziś raj. 1. Czas przez palce ucieka miłość długo nie czeka chwile szczęścia ulotne tak jak puszczony z papieru ptak. Trzeba sączyć szampana i się bawić do rana trzeba tulić dziewczynę tak jakby miał się już skończyć świat. Ref. Baju baj, baju baj jesteś dla mnie naj baju baj, baju baj moja mała. Baju baj, baju baj tylko siebie mi daj, baju baj zobaczymy dziś ..."

Janusz Laskowski - Świat nie wierzy łzom

"Powiedz, powiedz - jak to jest, Że na świecie tym. Jest tak dużo łez Co dzień wielki deszcz. Pada wokół nas. Powiedz - jak to jest? Że świat płacze cały czas? Że świat płacze cały czas ... Ref: Świat nie wierzy łzom. Szkoda naszych łez. Świat nie wierzy łzom. Bo za dużo jest ... Na tym świecie łez. Gdy przychodzisz na ten świat, Płaczem witasz go I gdy drogi kres Ludzie płaczą też. Wciąż im mało łez. Skąd się bierze ten ... Nieustanny - gorzki deszcz ... Nieustanny - gorzki deszcz ... Ref ..."

Diadem - Zakochany klaun

". Zdarzyło się pewnego dnia Że klaun zakochał się w księżniczce Nie wiedział jak jej wyznać to Klaun, zakochany klaun Ref: Klaun, zakochany klaun On ma takie czułe serce Jest jak rozbity dzban Klaun, zakochany klaun 2. I po cóż ci to mały klaunie Ten smutek, ta tęsknota Wszak wiesz, że żadna z pięknych dam Małego klauna nie pokocha Ref: Klaun, zakochany klaun On ma takie czułe serce Jest jak rozbity dzban Klaun, zakochany klaun 3. I chociaż wszyscy wielbią go I choć mu wszyscy biją brawa On ..."

Dennis - Marzenie

Jeszcze jeden zachód słońca blask Krwawą łuną pada na Twą stroskaną twarz Nadszedł ten ostatni smutny raz Pozwól poczuć mi słodycz Twych ust Coś sie kończy coś odchodzi w dal Szare życie musi dalej trwać Swoją drogą pójdzie każde z nas Jednak w sercu mym niepewność trwa Czy to było tylko złudne marzenie? Czy na jawie moim snem byłaś Ty? Czy zostaną mi już tylko wspomnienia I tęsknoty łzy? Czy mi danie będzie jeszcze Cię ujrzeć? Czy sie zejdą nasze drogi kto wie Na pamiątkę to mam smutny Twój ...

Mega Dance - Puste słowa

".Miało być pięknie zawsze już razem, dlaczego sam zostałem Znalazłem szczeście wtedy myślałem po uszy w kłopoty wpadłem Znam qmpli paru co tez sie nabrali na czułe słówka na wdzwięk Za miłość swojąco co mieli oddali a dziśiaj leczą sie z ran Ref: Wypijmy do dna za te serca złamane, oszukane za miłość i za każdy stracony za przez nią czas, za każdą która bedzie nowa, Za kobiet puste słowa i za samotne noce pijemy jeszcze raz... x2 2.Jeden cel miałaś bawić sie chciałaś dobrze zagrałaś tą role ..."

"Centrum - Brunetki, blondynki"

"WITEK POWER! Poznalem dziewczyne wlosy ma blond, poznalem dwie inne tez ladne sa, i wielkie zmartwienie od dzisiaj mam, bo nie wiem sam ktora wybrac mam. REF: Brunetki czy blondynki,rude czy szatynki, wszystkie takie ladne, zgrabne i powabne, brunetki czy blondynki, rude czy szatynki, wszysktie kocham lecz, lecz jak tu wszystkie miec!? Blondynka naprawde urzeka mnie, szatynce tez nigdy nie powiem nie, brunetke tez chetnie przytulic chce, tylko jednej nie chce, lysej nie chce miec! REF ..."

Classic - Hej czy Ty wiesz

"1. Stoi pociąg na stacji na drugim peronie za minutę odjedzie już go nie dogonię w tym pociągu jedziesz ty machasz do mnie ręką czuje ze zostałem sam ze swoja piosenka. Ref.: Hej czy ty wiesz ze ja się w tobie kocham, hej czy ty wiesz ze to poważna rzecz. Hej czy ty wiesz ze zdjęcia twe oglądam, hej szkoda ze już nie zobaczę cię. Hej czy ty wiesz ze ja się w tobie kocham, hej czy ty wiesz ze to poważna rzecz. Hej czy ty wiesz ze zdjęcia twe oglądam, hej szkoda ze już nie zobaczę cię. 2. Tak ..."

La Strada - To był błąd

a

Shazza - Czas na sen

"Za oknami szaro, Zimny pada deszcz. Myślę co zostało, Co przede mną jest. Tyle zdartych płyt. Wiatr gdzieś gra w kominku, Mamy jeszcze czas. Czas na sen, czas na sen, Już całe miasto śpi. Czas na sen, przytul mnie, Zostańmy razem dziś. Myślę, że tak dobrze, Blisko Ciebie być. Chciałabym tak mocno, Mocno czuć Cię dziś. Noc otula nas. Wiatr też cicho śpiewa, Mamy jeszcze czas. Czas na sen, czas na sen, Już całe miasto śpi. Czas na sen, przytul mnie, Zostańmy razem dziś. Czas na sen, czas na ..."

Skaner - Wiosna

"Ref.Na,na,na,na zakochanym świeci słońce! Wiosna wstaje nowy dzień, słońce znów rozpala mnie, miłość daje nowy znak, twoje usta słodkie tak. Znów serce mocniej bije i czujesz,że to on więc kochaj i uwierz,uwierz w to. Ref.Na,na,na,na,na,na zakochanym świeci słońce! Na,na,na,na,na,na tylko wiosna ona i ja!x2 Kwiaty pachną mocno tak. Wiosną masz szesnaście lat. Wiersze same piszą sie. Twoje oczy pragną mnie. Znów serce mocniej bije i czujesz,że to on więc kochaj i uwierz,uwierz w to. Ref.Na,na ..."

Casanova - Nic i zero

a

Łukash - Bambina

a

Lamiko - Dziewczyny rządzą

a

Junior - Wiruje swiat

"Wiruje świat kiedy z tobą tańczę, Magiczną siłę w sobie taniec ma! 1. Jestem dziś z Tobą, jestem dla Ciebie, W szalonym tańcu jak w siódmym niebie. Nikt nie przeszkadza, rytm dobrze znamy, Do zapomnienia w rejs wyruszamy! Ref. Wiruje świat kiedy z Tobą tańczę, Magiczną siłę w sobie taniec ma. Dzisiaj zabawy nam nie wystarczy, * 2 Kto czuje rytm, kto uczucie zna? 2. Dziś równym krokiem, razem idziemy, W szalony tańcu we mgle znikniemy. Ta noc jest nasza, dobra zabawa, Twoja i moja, to żadna ..."

Marek Kondrat i Marlena Drozdowska - Mydełko Fa (M. Czajka)

"Gdy się pojawiasz , na szklanym ekranie Wizje zalewa czerwień twych ust Jesteś najlepsza zdecydowanie I z wszystkich dziewczyn , największy masz biust Wciąż po kanałach szukam twego ciała Szept twój namiętny w mych uszach brzmi Patrzę się w ekran i ciągle mi mało Mej cycoliny z kanału TV Refr : Siaba da , siaba da , ty i ja mydełko fa Siaba da , ty i ja , ty i ja , mmm mydełko fa Piękna dziewczyno z kanału TV Przyjeżdżaj do mnie na kilka dni Jeśli się zgadzasz na to spotkanie Pomachaj ręką ..."

Model Mt - Biała róża

a

Mega Dance - Ewa odeszła

Kilka słów ciepłych słów dziś do Ciebie pisze znów Od tamtej pory wciąż jestem sam Tylko po Tobie dwa zdjęcia mam Ref: Ewa odeszła odeszła stąd Niewiem dlaczego może mój błąd Była i niema niewróci tu wszystko minęło na zawsze już Lato i morze słońce i wiatr pamiętasz Ewo ten pierwszy raz mówiłaś wtedy napisze list czekałem długo aż nadszedł dziś Ref: Ewa odeszła odeszła stąd niewiem dlaczego morze mój bład Była i niema niewróci tu wszystko minęło na zawsze już Kilka słów cieplych słów dziś ...

Blue Box - Tylko Ty

"Ty, tylko Ty i Ja świat cudownych nabrał barw Wiem, juz z Toba zostać chcę i na zawsze kochać Cię Ref. Ty na zawsze bądź już ze mną pozostań mą królewną księżniczką z mego snu... Ty, tylko Ty i ja razem dosięgamy gwiazd Chcę już tylko kochać Cię i na zawsze z Tobą być Ref. Ty na zawsze bądź już ze mną pozostań mą królewną księżniczką z mego snu..."

Boys - Wolność

"Miała matka syna, syna jedynego Chciała go wychować na pana wielkiego REF: Niech żyje wolność, wolność i swoboda Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda Jak go wychowała wypielęgnowała I do poprawczaka oddać go musiała REF: Niech żyje wolność ... Jak go zabierali muzyka mu grała Ludziska się śmiali dziewczyna płakała REF: Niech żyje wolność ... Oj wy ludzie ludzie, co wy tu robicie Zabieracie chłopca mi na całe życie REF: Niech żyje wolność ... Miała matka syna, syna jedynego Chciała go ..."

Boys - Mama

"pamiętam ciebie jako tą jedyną gdy byliśmy razem tak jak matka z synem. szare dni do okolo pusto a ja budze się i spoglądam w lustro. Bog wie gdzie. pewnie siedzisz sama piękna czysta no i zapomniana, tęsknie matko dziś do ciebie, smutno jest, mialo byc jak w niebie. Wciąz mowilas ze to wszystko minie kiedys będzie lepiej i ten smutek zginie, teraz wiem ze to tylko mit takie puste slowa jak ze przykro mi. Nie pamiętam kiedy się ostanio śmiałaś slone łzy zawsze ocierałaś taką właśnie ciebie ..."

Kolor - Deszczowe lato

a

Mister Dex - Dziś mnie kochaj

a

Mister Dex - Hej Dj

a

Mega Dance - Senne oczy

"Nie wiem kim jesteś skąd wziełaś sie, czy jesteś jawą, czy cudownym snem Do serca bez pukania weszłaś i tak namieszłaś, ze nie wiem jak mam żyć Bez sensu noce bez sensu dni, kiedy tuż obok, nie jesteś Ty Dziewczyno z marzeń odpowiedz mi czy zechcesz ze mna byc. Ref. Za Twoje senne oczy, spojrzenia czar Za uśmiech Twój uroczy i ciała żar Za usta które mają malin smak Oddałbym za Ciebie cały świat x2 W gierki miłosne chcesz bawić się raz mówisz TAK a raz mówisz NIE Zamąciłaś w mojej głowie, ze ..."

Junior - Będe kochać

text wkrótce

Łukash - Dobrze siebie znamy

text wkrótce

Mister Dex - Malowana lala

text wkrótce

Łukash - Chciałbym Ci powiedzieć 2008

"1.Znowu tutaj jestem sam,przed oczami Ciebie mam,widze w oczach twych wielkie łzy.Widzę szczescie w Tobie jest,kochasz mnie,mój każdy gest..jak powiedzieć mam że ja gram. Ref:Chciałbym Ci powiedzieć,że ja lubie często kłamać.Chciałbym i powiedzieć ,że ja serca lubie łamać.Tak czy tak ja się nie ożenię,bo jak dziś wolne sobie cenie. 2.Duży rytm,muzyka gra,na parkiecie Ty i ja.Widzieć Ty mnei chcesz,dobrze wiem.Łyk szampana na mą cześć,chciałabys czy chcesz czy nie.Jak powiedzieć mam że ja ..."

Boys - Figo fago

Figo Fago Znowu noc ruszasz w rejs Randka w mieście bujasz się Czas by świnka nim zajęła się Prosty temat i wiadomo wszystko dymać na około Byle z oczu jej patrzyła chęć no i cześć Ref: Bierzesz co sie da -uu I na drzewo nie ucieka Laska ta czy ta - uu Tu problemów wogóle nie ma Bierzesz co sie da -uu I na drzewo nie ucieka Zaliczona odstawiona Solo:2x Już opinię masz zjechaną Świnke bierzesz tylko na noc Te gadanie nie obchodzi cię Znowu noc nowy gajer szyby w dół ten sam bajer Wiesz już że ...

Live - Powiedz jak

tekst wkróce

Nicole - Malowana lala

tekst wkrótce

Skaner - Wakacyjny romans

1. Chciałbym wierzyć ze zycie jak film co dzien niesamowita historia wielka miłość szalona jak ty kusi mnie oo bawi mnie jak California ref: Wakacyjna miłosc ooo o tak wakacyjny chłopak zaczarował twój swiat Wakacyjny romasn ooo o tak jutro sie przekonasz jak nie wiele był wart 2. Nigdy moją nie byłaś o nie może to miłosna euforia tak rozpalasz me ciało i krew Kusisz mnie oo bawisz mnie jak California ref: Wakacyjna miłosc ooo o tak wakacyjny chłopak zaczarował twój swiat Wakacyjny romasn ...

Top One - Ciao Italia (Opole 92)

"Ten zgiełk zgaśnie w nas, cichym biciem serc więc chcę jeszcze raz w krajobraz wspomnień wejść i zapamiętać, tych chmur wolny taniec tę barwę piękna i koncert dnia co trwa, co trwa Ciao, ciao Italia, ciao arrivederci 8x A kiedy wiatr z zielonych zejdzie wzgórz Ty kamyk z plaży zamień w słowo \""wróć\"" już czas to mój lot, och czy to łzy oddali się ląd, zostanie żal, że ja, że Ty Ciao, ciao Italia ... parlando- Słyszysz, koncert jeszcze trwa, to może i wiatr, tym tłem byłem kiedyś ja teraz pusty ..."

Top One - Granica

"O tobie miła ciągle marzę O tobie miła ciągle śnię Chciałbym całować usta twoje I czule szeptać: \""Kocham cię\"" REF. Lecz wielka dzieli nas granica Boś Ty bogatą przecież jest Ja jestem tylko zwykłym grajkiem I jest mi w życiu bardzo źle 2. Lecz gdybym ja był czarodziejem Dałbym ci miła cały świat Lecz nim nie jestem moja miła I muszę odejść w szary świat REF. Bo wielka dzieli nas granica... 3. Na niebie gwiazdka mówi mi Jak bardzo, bardzo chciałabyś Jedną gwiazdeczkę z nieba mieć Lecz ..."

Selavi - Konwaliowy dzwonek

tekst wkrótce

Top One - Santa Maria

tekst wkrótce

Maxel - Zaufaj mi

tekst wkrótce

Viper - Co za noc

tekst wkrótce

Stan Tutaj - Viagra

tekst wkrótce

Mister Dex - Niekochane kobiety

tekst wkrótce

Buenos Ares - Czekoladowy sen

tekst wkrótce

Din Dong - Ewo wybacz

tekst wkrótce

Casablanca - La la laj (kocham lato)

tekst wkrótce

Voyager - Każdy dzień

"Ktora wybrac z drog jaki znalezc cel, czego szukac mam kto zrozumie mnie? W jakim kraju zyc o czym uczyc sie, jak rozroznic co dobre, a co zle? Rzucac sie w ten wir wciaz tych samych spraw, wiedziec co to zlo poczuc co to strach, mierzyc zawsze w cel trafiac, brac i wiac, serce swoje chce Ci dac. REF: Kazdy dzien jest dla Ciebie kochanie! kazdy sen jesli w nim jestes Ty, kazda noc w ktorej przy mnie zostaniesz, zawsze badz i pamietaj ze dzis x2 Ciagle mowisz mi ze tak malo masz, wciaz ..."

Casablanca - Mały statek

tekst wkrótce

Dystans - Czas odległy czas

tekst wkrótce

Łukash - Gdy jesteś na dnie

tekst wkrótce

Tia Maria - Do mnie wróć

tekst wkrótce

Casablanca - Znajdę Cię

tekst wkrótce

Amadeo - Pszczółka Maja

tekst wkrótce

Cinzano - Pamiętasz Ewo

tekst wkrótce

Amadeo - Jest impreza

tekst wkrótce

Kis Lech Stawski - Biała mewa

"1.Poprzez morza i przez Oceany płynie statek wśród spienionych fal A na statku chłopak zakochany zakochany w morzu tyle lat ref: Biała mewo leć daleko stąd,leć daleko na Ojczyzny Ląd Poleć powiedz że marynarz chwat, morze kocha od dziecinnych lat 2.Nad okrętem biała mewa leci nad pokładem gdzieś się zerwał wiatr A nad statkiem czarne chmury wiszą a marynarz swą melodię gra ref: Biała mewo leć daleko stąd,leć daleko na Ojczyzny Ląd Poleć powiedz że marynarz chwat, morze kocha od dziecinnych ..."

Redox - Daj mi buziaka

tekst wkrótce

Amadeo - Za słońcem chce iść

tekst wkrótce

Focus - Tydzień

"Poniedziałek tydzień zaczyna się. Dziś randka z Magdą-mam na nią wielką chęć! Jutro wtorek, na kawe trzeba pujść. Numer wiadomy, do Kasi dzwonie już. Zaraz środa, w pubie promocja jest. Na piwo ide, z Aią mam wypić chęć. Z Izą szybki obiad czwartkowy zjem. W piątek Monika... Ref. ...w sobote jestem sam, bo ja gram, w sobote koncert mam. W niedziele będę spał. Tydzień za sobą mam. Poniedziałek tydzień zaczyna się. Na randce z Magdą Kasia widziała mnie. A we wtorek plany zmieniły się, z Kasią ..."

Atlantis - Uśmiechnij się

tekst wkrótce

Shazza - Nieba smak

tekst wkrótce

Shazza - Małe pieski dwa

tekst wkrótce

Shazza - Tak blisko nieba

tekst wkrótce

Junior - jesteś piękna jak milion dolarów

tekst wkrótce

Mr. Lova - Dla Ciebie

tekst wkrótce

Maxel - Fale niebios

". Wsród polnych traw, gdzie brzozy cień, ukryłem się w cudowny, tak upalny dzień. Patrzyłem jak wsród nieba fal wiatr żagle chmur unosi mocno w dal. Gdzie horyzontu linia kres swój ma, przez morze pełne chmur, przez morze pełne gwiazd. Gdzie pierwsze zorze budzą światło dnia, gdzie mlecznej drogi szlak, gdzie złoty słońca blask. Ref: Fale niebios niosą mnie, razem z nimi płynąc chce i zostawic gdzieś daleko to co złe. Fale niebios goni wiatr, tam gdzie czeka lepszy świat. Fale niebios na ..."

Rytm - Do mnie chodź

tekst wkrótce

Fun Tastic - Nie mogę tak bez Ciebie

tekst wkrótce

Voyager - Jabłuszko pełne snów

tekst wkrótce

Exel - Nasze niebo

tekst wkrótce

Nazir - Hiszpanka tańczy

tekst wkrótce

Viper - Impreza

tekst wkrótce

Zibo - Rozpalasz mnie

tekst wkrótce

Mig - Co mi dasz

tekst wkrótce

Impuls - To Ty

tekst wkrótce

Okey - A ja mam swa gitarę

tekst wkrótce

Buenos Ares - Niebo

tekst wkrótce

Kramer - Nagie usta

tekst wkrótce

Mister Dex - Złota kolekcja

tekst wkrótce

Buenos Ares - Anioł czy diabeł

tekst wkrótce

Akcent - Wspomnienie

"Na pewno nikt mi nie uwierzy, ze mialem osiemnascie lat, ze snily mi sie gory zlota, dziewczyna ukochana ma. ze snily mi sie gory zlota, dziewczyna ukochana ma. Ta milosc byla taka piekna: kochalem ja, a ona mnie. Nad nami bylo piekne niebo, choc mielismy nascie lat. Nad nami bylo piekne niebo, choc mielismy nascie lat. Przepiekne dni mijaly szybko, dzis koncze duzo wiecej lat, a obok mnie brak jest dziewczyny, co miala niegdys nascie lat. A obok mnie brak jest dziewczyny, co miala niegdys ..."

Viper - Wiem dobrze wiem

tekst wkrótce

K Martin - Zapomnisz mnie

tekst wkrótce

Diana - Kasztany

tekst wkrótce

Adam - Zostań tu

tekst wkrótce

Casanova - Nikt na świecie

tekst wkrótce

Komentarze


tygryss339 2013-07-27 15:52:31
czesc
mała 2012-01-21 22:50:25
co tam
mała 2012-01-21 22:50:07
siema
gigi 2011-12-21 22:04:33
"spójrz do rana jeszcze jest daleko, czeka nas jeszcze miłości smak""."
gigi 2011-12-21 22:01:44
"Czy zna ktoś może tytuł piosenki której refren jest taki ""Spójrz jak życie szybko nam ucieka, powiedz prośzę jeszcze tak"
Ja 2011-12-21 01:14:22
sdfs
lukrencjaa 2011-11-24 21:01:47
siema
lukrencjaa 2011-11-24 21:01:44
siema