Telewizja Online

Expance TV

Inne

"Expence TV ! Transmisje na żywo !!! Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.enpance-tv.cba.pl/ i oglądaj najlepsze programy w całym intrnecie. Koniecznie oglągaj premierowy odcinek programu ""RANKING"" już w najbliższą sobotę o godzinie 18.00!"

Propozycje

Ranking

Program w którym pokazujemy najciekawsze filmy i gry.....

Jak zniszczyć świat za pomocą Coca-Coli Light i Mentosów xD

Opisu nie ma i nie będzie...

Koniec świata

"Animacja pokazująca jak wyglądać może koniec ziemi, cywilizacji i całego ludzkiego świata Animacja nie jest moja, nie udzielam więc informacji na tematy jak to zrobiłem, w czym, z kim itp. A komentarze typu \""To nie twoja animacja\"" blokuje"

Happy Tree Friends - Blind Date

Watch the New HTF Ka-Pow! episode exclusively at: www.happytreefriends.com

Happy Tree Friends - Eyes Cold Lemonade

"Thirsty? Take a long cool sip! Episodes, games, merchandise & DVDs visit: www.happytreefriends.com"

jestem Hardcorem xD

Hardcor i tyle

Reklama Biedronki - Parodia

"UŻYTKOWNIKU! Czytaj całość!!! Jest to parodia nakręcona od podstaw, użyliśmy w niej własne pomysły na zareklamowanie kilku towarów. Polecamy także kilka naszych innych filmów wystarczy wpisać w wyszukiwarke: Rychupunk"

Tesco parodia

Super parodia Tesco!!!! Komentować!

Ivona VS Snikers

:D moja zabawa z Ivonką i Snikersem :D mam nadzieje ze chociarz troszke sie wam to spodoba :D pozdrawiam

Naruto Parodia - Kim jest Orochimaru?

"To teraz juz wiecie kim jest Orochimaru XD nie no żartuję XD... to tylko parodia XP Na koniec jest nawiązanie do świetnego filmiku NordicRaven \""Naruto: chłopaki z wioski cz. 2\"" zapraszam oczywiście do jego oglądania ^.^"

Chłopaki z wioski 2

"Druga część kultowego filmu o chłopakach z wioski by NR ------ Na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dn. 4 lutego 1994 (Dz. U. z 2006r. Nr. 9, poz. 631 z późn. zm.), niniejsza parodia wykorzystuje prawo cytatu bezpłatnego w zakresie uzasadnionym prawami gatunku (karykatury, satyry, parodii etc.), ukazując alternatywne losy bohaterów anime \""Naruto\"" copyright of TV TOKYO. No copyright infringement intended. ALL MATERIALS IN MY VIDEOS ARE WITHOUT INFRINGEMENT FOR NON ..."

Chłopaki z wioski

"Bez wątpienia jeden z najlepszych moich filmów, wielokrotnie i bezskutecznie naśladowany przez innych. ------ Na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dn. 4 lutego 1994 (Dz. U. z 2006r. Nr. 9, poz. 631 z późn. zm.), niniejsza parodia wykorzystuje prawo cytatu bezpłatnego w zakresie uzasadnionym prawami gatunku (karykatury, satyry, parodii etc.), ukazując alternatywne losy bohaterów anime \""Naruto\"" copyright of TV TOKYO. No copyright infringement intended. ALL MATERIALS IN ..."