Telewizja Online

HWDP tv

Muzyka

Nie dajmy się policyjnej prowokacji!

dyral2

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

"Hemp Gru \""Zemsty Nadejdzie Czas\"""

Hemp Gru Inne nuty u mnie na kanale

Hemp Gru _ Piwo w góre / Tak trzymaj

HG PIWO W GÓRE tak trzymaj czymaj

Hemp Gru - Nienawisc

Nie emitowany nigdy w telewizji. Hardkorowy klip zrealizowany przez ekipe ODNOWA.

ostr - yebać

ostr masz to jak w banku

Firma-Reprezentuje JP 2

(Plyta) Przeciwko Kurestwu I Upadkowi Zasad(2008)

"Pih - Zasznurowane Usta, Zaciśnięta Pięść"

"ZASZNUROWANE USTA, ZACIŚNIETA PIĘŚĆ promuje zapowiedziany na listopad 2009r. album Pih - Dowód Rzeczowy Nr 1. Jak sama nazwa wskazuje jest to pierwsza z trzech płyt z cyklu DOWÓD RZECZOWY (TRYLOGIA, kolejne części ukażą się w półrocznych odstępach). O samym utworze Pih mówi: \""Zasznurowane Usta... to w pewnym sensie list do Chady, kilka gorzkich refleksji wyrażonych w dosadnych słowach na temat sytuacji w jakiej Chada się znalazł. To także pomoc jaką mogę ze swojej strony zaoferować. Jak ..."

Chada feat. Ero - Nie byłoby tematu

"„Proceder jest już o krok od nas. Zanim jednak usłyszycie całą płytę oddajemy w Wasze ręce drugi utwór promujący ten krążek - „Nie byłoby tematu. W singlu oprócz samego Chady usłyszycie też Ero (JWP, BC), a za warstwę muzyczną odpowiada Fabster. Przypominamy również, że album można wciąż zamawiać na preorder.pl a dostarczony do Waszych domów będzie on 19 czerwca. Sprawdź również: Preorder.pl http"

3Y Sąd ostateczny feat CHADA

"3Y, Sąd, ostateczny, feat, CHADA"

molesta ewenemet -klima

Nadchodzą w kapturach postacie To nie mnisi to źli i łysi to Klima kapiszi Nigdy nie mów nie do wiary stary Że jednoczą nas te same dziary To my nocne mary Parę osób w duszy zjednoczonych mistycznie Na skórze alfabetycznie Europa mówiąc geograficznie To co honorowe pieczętuję krwią Muzyką zmolestowaną techniką Bo nieważna jest sytuacja Klima korporacja w siłę rośnie Większą niż bomby które rozjebały Bośnię Poczekaj a każdy z nas dorośnie Postara się i przyjmie pozycje W świecie który ...

05. Molesta - 28.09.97 (feat. WWDZ)

"Molesta, Skandal, Vienio, Pele, Pelson, Włodi, Wilku, WWDZ, WDZ, Hemp, Gru, Hada, Chada, Tomi, Proceder, TDF, Numer, Tede, Raz, Dj, 600, dj600v, Volt, V.O.L.T, Kacza, Rap, hip, hop, hip-hop, 28, 09, 97, 1997, 28.09.97"

Chada - Diss - Czas Rozliczeń ( PROCEDER )

Chada - Diss Czas Rozliczeń ( PROCEDER )

Chada To miasto tym żyje

Proceder