Telewizja Online

MagicGdynia

Muzyka

Najnowsza Muzyka

Maly_gdynia

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Maxi Dance - O dziewczyno (videoclip)

"teledysk do piosenki \""O dziewczyno\"" (sabat dance rmx short version)"

Amore - Zazdrośnik (music by djmysz records)

link: odsiebie.com

Sebii - Każdego Dnia 2008 (występ w klubie BlueStar)

Sebii - Każdego Dnia 2008 (występ w klubie bluestar) Sebii i DJ Mysz - Każdego Dnia 2008

Sebi- Dziewczynki (Club remix)

Sebi- Dziewczynki (Club remix)

Boys - Dlaczego

"Disco Polo Marcin Miller - Wspaniały Człowiek TEKST: Dzis z kolejnym zatanczysz znow. A wiec jednak się nie zmienilas. Wszystkich twoich kolegow znam. Wszystkich, których za noc ???. Kiedy ci będzie wreszcie dosc? Czekam na to od lat, dziewczyno. Kiedy przeszkodzi ci w tym ktos I zostaniesz ma jedyna? Dlaczego ty mi w glowie zawrocilas? Spojrzeniem swoim slodkim mnie zbawilas? Czy powiesz, ze nadeszla wreszcie chwila Która tylko dla nas była? Dlaczego ty mi w glowie zawrocilas? Spojrzeniem swoim slodkim mnie zbawilas tak? Ach powiedz, ze nadeszla wreszcie chwila, Która była w nas. Na ulicy widzialem cie. Moje serce mocniej bilo. Czemu ciagle odrzucasz mnie? Me marzenie się nie spelnilo. Ciagle się przed oczami mam. I nie mogę już czekac dluzej. Ty zburzylas mi caly swiat. Ale nie mysl, ze ci daruje. Dlaczego ty mi w glowie zawrocilas? Spojrzeniem swoim slodkim mnie zbawilas? Czy powiesz, ze nadeszla wreszcie chwila Która tylko dla nas była? Boys - Dlaczego DLACZEGO BOYS dlaczego ty mi w glowie zawrocilas"

Tomasz Niecik - Kochaj i Szalej NOWOŚĆ

text

Tomasz Niecik - Król Disco

Muzykuj Poleca Tomasz Niecik - Król Disco

Tomasz Niecik - Tutti Frutti NOWOŚĆ.flv

"Tomasz Niecik - Tutti Frutti NOWOŚĆ Tekst 1. Powiem ci tak: To ma dobry smak! Owocowy czar, w ustach pełen żar, bo nie wiesz kiedy nie wiesz nawet gdzie, smakowa guma może przydać się! Ref: O TUTTI FRUTTI my poradzimy sobie! O TUTTI FRUTTI tak to smakuje tobie... O TUTTI FRUTTI dla ciebie wszystko zrobię! O TUTTI FRUTTI no do roboty chłopie! O TUTTI FRUTTI my poradzimy sobie! O TUTTI FRUTTI tak to smakuje tobie... O TUTTI FRUTTI dla ciebie wszystko zrobię! O TUTTI FRUTTI no do roboty chłopie! 2. Jestem na tak, tu hamulców brak! Możesz poczuć ciąg- -bananowy song! Guma gumą jest to ty przecież wiesz! Balony dmuchać możesz jeśli chcesz! Ref: O TUTTI FRUTTI my poradzimy sobie! O TUTTI FRUTTI tak to smakuje tobie... O TUTTI FRUTTI dla ciebie wszystko zrobię! O TUTTI FRUTTI no do roboty chłopie! O TUTTI FRUTTI my poradzimy sobie! O TUTTI FRUTTI tak to smakuje tobie... O TUTTI FRUTTI dla ciebie wszystko zrobię! O TUTTI FRUTTI no do roboty chłopie! No do roboty chłopie! O TUTTI FRUTTI my poradzimy sobie! O TUTTI FRUTTI tak to smakuje tobie... O TUTTI FRUTTI dla ciebie wszystko zrobię! O TUTTI FRUTTI no do roboty chłopie!"

Tomasz Niecik - Szubi dubi NOWOŚĆ

text

Drossel-Fajny biust 2009

Drossel-Fajny biust 2009

kalimero - wodka sex

Kalimero - Wódka Sex

Drossel - Co za noc 4clubbers.pl

4clubbers.pl

Drossel - Kochać Ciebie zawsze chcę NOWOŚĆ

Kochać Ciebie zawsze chcę Wpatrzony w gwiazdy na niebie Wspominam Ciebie bo wiem Ze nikogo tak bardzo nie kocham Choć kochać mogłem nie raz Tęsknie za Tobą gdy Ty Przestajesz dotykać mnie Zapachu Twego mi brak Bo nic nie pachnie tak jak Ty Kochać Ciebie zawsze chcę Szczęście kłaść pod stopy Twoje Nigdy nie zapomnieć Cię Spędzać razem czas we dwoje Kochać Ciebie zawsze chcę Być przy Tobie bardzo blisko Nigdy nie zawiodę Cię Obiecać mogę Ci to wszystko Dobiega końca noc Świt poranny rozgania mgły A ja tak wciąż zamyślony Kolejną zarywam noc Gdy jestem sam jest mi brak Spędzonych wciąż razem chwil Lubię czuć na sobie Twój wzrok Bo na mnie nikt nie patrzy tak jak Ty Kochać Ciebie zawsze chcę Szczęście kłaść pod stopy Twoje Nigdy nie zapomnieć Cię Spędzać razem czas we dwoje Kochać Ciebie zawsze chcę Być przy Tobie bardzo blisko Nigdy nie zawiodę Cię Obiecać mogę Ci to wszystko

przytuleni...

gregly-przytuleni

Kochanie co noc Gregly

"Kochanie, co, noc, Gregly"

Collective - Daj Na Luz 2010

Collective - Daj Na Luz 2010 Disco Polo

Boys Agatka

"Boys, Agatka"