Telewizja Online

Polacy za granicą

Wiadomości i polityka

Losy polaków za granicą

Propozycje

HydePark: Polacy za granicą (www.WP.tv)

Zobacz więcej na WP.tv Czy przebywający za granicą Polacy zachowują się w stosunku do siebie gorzej niż w kraju?

Wielka Brytania: oszukani Polacy

Tylko w zeszłym roku do Kosnulatu Generalnego Rzeczpospolitej Polskiej w Londynie zgłosiło się ponad 700 oszukanych przez pracodawców pracowników. Ile osób nie zgłasza tego typu przestępst nikt naprawde nie wie. Scenariusz zwykle jest podobny... Więcej na www.tvpl24.com

Londyn - Sekrety pracy w pubie

"Szeroko rozwinieta kultura pubowa Wielkiej Brytanii sprawia, że dla młodych ludzi praca w pubie jest bardzo atrakcyjnym początkiem życia zawodowego. Rozrywkowa atmosfera, dynamizm i mozliwość poznawania nowych osób sprawiają, że młodzi ludzie z chęcią wysyłąją CV własnie do pubów. Niektórym praca ta podoba się tak bardzo, że decydują się na dalszy rozwój kariery właśnie w tym kierunku. Jednak bycie barmanem to nie tylko nalewanie drinków i rozmowy z klientami. W zaciszu pubów kryje się wiele ..."

Londyn: Najazd Polaków

"Londyn to atrakcyjne miasto dla Polaków. Nie ma problemu z polską prasą, polskim jedzeniem ipolską kulturą... Więcej na www.tvpl24.com"

Polacy o Anglii

Krótki film dla BBC Coventry.

Emigracja Polakow - Wroclaw

Reportaz BBC z Wroclawia o emigracji Polakow

polska parada smoked up

smoke machine at the polish day parade

Jak zyja Polacy w Ameryce? -odcinek1

Odcinek nr 1.

Bałagan polskiego Greenpointu na Brooklynie w NY

"Piękny widok na Manhattan i nigdy nie sprzątane nabrzeże East River. Tu dopływały kiedyś statki z Polski, zbudowano polskie kościoły, tu miały swą logistykę odziały zbrojne Kościuszki i Pułaskiego. Tu wjeżdza się na Pulaski Bridge a trochę dalej na Most Kościuszki.Z tego nabrzeża Polacy obserwowali płonące jak cygara wieże WTC 09/11/2001."

Komentarze


will34 2012-02-07 21:47:22
hej