Telewizja Online

Prawda24

Wiadomości i polityka

"Cała prawda o politykach, dziennikarzach i reszczeie bandy manipulującej nami. Imperia medialne zajmują się cenzurą i ogłupianiem. Korporacja polityczno medialna rządzi. Dzięki PinoTV złamiemy ich monopol na informacje."

kpgizbo

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Misja specjalna - czas zdrady 1

Misja specjalna z 03.03.2009 - ostatnie wydanie ... misja specjalna okragly stol magdalenka uklady komunisci michnik kiszczak walesa prl ostatnie wydanie

Misja specjalna - wszystko zmienić bo ma zostać po staremu 2

Misja specjalna z 03.03.2009 - ostatnie wydanie ... misja specjalna okragly stol magdalenka uklady komunisci michnik kiszczak walesa prl ostatnie wydanie

Misja specjalna - okrągły stół 3

Misja specjalna z 03.03.2009 - ostatnie wydanie

20lat gazety wyborczej (1/3)

20lat gazety wyborczej - Bronisław Wildstein przedstawia

Marillion - Assassing

Marillion video with Fish

20lat gazety wyborczej (2/3)

20lat gazety wyborczej - Bronisław Wildstein przedstawia

O tzw. komisji Michnika

"Klub \""Gazety Polskiej\"" w Gdyni - 14.XI.2008 - spotkanie z dr. Sławomirem Cenckiewiczem - promocja książki \""Sprawa Lecha Wałęsy\"" cz. 9"

20lat gazety wyborczej (3/3)

20lat gazety wyborczej - Bronisław Wildstein przedstawia

"Durczok, przekleństwa , Kasia Cichopek i Wiktory"

"Film o przeklinaniu, cenzurze i naszej elicie. Wiktory"

System 09 odc. 1

"Pierwszy odcinek kontrowersyjnego programu Wojciecha Klaty pokazujący prawdziwe oblicze Okrągłego Stołu opisane m.in. przez Jadwigę Staniszkis w książce \""Postkomunizm\"""

Telewizja aspiracyjna - Charlie Brooker

"Parę gorzkich słów o telewizji, reklamach i życiu. Jeśli znasz dobrze angielski polecam Screenwipe - wszystkie odcinki dostępne na youtubie."

Agenci w mediach 1/2

"Fragment programu \""30 minut\"" nadanego 26.01.2007 na antenie TVP3."

Procol Harum - Pandora\'s Box

Procol Harum

Agenci w mediach 2/2

"Fragment programu \""30 minut\"" nadanego 26.01.2007 na antenie TVP3."

Saxon - Crusader (live at wacken)

The song Crusader performed by Saxon at Wacken Open Air.

Bill Hicks - Prawda o marihuanie

komicznie i trafnie o marihuanie wiecej na pl.youtube.com

Rodrigo i Gabriela - For Diablo Rojo

Rodrigo Y Gabriela\'s Video \'For Diablo Rojo\'

Thin Lizzy - Still in love with you

Live and Dangerous

George Carlin - The Planet Is Fine

"Fragment występu George\'a Carlina - Jammin\' In New York z 1992 roku. Trafny komentarz do ostatniej operacji \""Globalne Ocipienie\"". Polskie napisy mojego autorstwa."

Wishbone Ash - The King Will Come

Wishbone Ash - The King Will Come - 1989 Recroded in Bristol during reunion tour

Trailer Park Boys 1

"Season 7, Episode 1 - \""I Fuckin\' Miss Cory and Trevor\"" wersja z polskim lektorem"

"Cytrus - Kryzys, banki , opcje podlane byczą krwią."

"Podstawowa zasada gry na giełdzie, jak się leje krew to kupujemy. A jak teściowa pyta, które akcje kupić, bo już założyła rachunek w biurze maklerskim. TO SIĘ SPRZEDAJE PKCem :-)."

Trailer Park Boys 2

"Season 7, Episode 1 - \""I Fuckin\' Miss Cory and Trevor\"" wersja z polskim lektorem"

Slade - My oh my

High kvality sound

Trailer Park Boys 3

"Season 7, Episode 1 - \""I Fuckin\' Miss Cory and Trevor\"" wersja z polskim lektorem"

Pieniądze jako dług

"Money As Debt. \""Pieniądze Jako Dług\"" Oto animowany film dokumentalny, wyjaśniający skąd biorą się pieniądze. Całość tutaj: www.forum-wiedzy.pl Film wyjaśnia dlaczego wszystko się musiało zawalić. I jak widzimy teraz, zawaliło się. Rzeczywistość wygląda makabrycznie. Dla wielu narodów dług staje się coraz poważniejszym problemem, gdyż większość narodów, firm i osób prywatnych żyje na kredyt. Zaciągają coraz większe pożyczki i płacą niewyobrażalnie wysokie odsetki od czegoś, co nigdy nie ..."

"Studenci, Palikot i gorzka żołądkowa."

"\""Stało się to ku ubolewaniu sporej części salonu, dla którego człowiek ze świńskim ryjem i gumowym penisem jest wcieleniem subtelnego humoru i kultury politycznej. Mnie osobnik ów przypomniał się przy okazji wyroku na kioskarkę, która nie potrafiła wprowadzić do kasy fiskalnej usług ksero. Naraziła tym Skarb Państwa na stratę 6 (sześciu) groszy. Z danych publikowanych przez Dziennik i Rzeczpospolitą wynika, że w swojej deklaracji majątkowej Palikot zapomniał podać sumy, która skazanej ..."

The Cult - Star

Ótimo clip!!!

Orwell 1984 a media.

Film opowiada o tym co się dzieje w USA na rynku medialnym . Warto zadać pytanie jak to wygląda w Polsce. Prawda jest przerażająca.

1989-2009: dwadzieścia lat

"Kornel Morawiecki Wrocław, 1 maja 1989 r. \""Nie trzeba było wchodzić w ten kontrakt. Ubiegłoroczne strajki, gospodarcze załamanie i warunki zewnętrzne w połączeniu z nastrojami w kraju tak czy tak zmusiłyby Partię do zalegalizowania „Solidarności. A tu nie dość, że nie pytając o zdanie członków podziemnej i jawnej „Solidarności tych najwytrwalszych zgodzono się na Statut okrojony o prawa do strajku, to na dobitkę wpycha się nas w wybory, które, niezależnie od wyniku, w oczach świata ..."

Interpretując Media - Neurolingwistyczne Programowanie (NLP) 1/3 Napisy PL

pl.wikipedia.org

"Golden Brown, The Stranglers."

Un clip si nostalgique pour le forum des heureux trentenaires www.les-trentenaires.fr

Interpretując Media - Neurolingwistyczne Programowanie (NLP) 2/3 Napisy PL

pl.wikipedia.org

Interpretując Media - Neurolingwistyczne Programowanie (NLP) 3/3 Napisy PL

pl.wikipedia.org

Snowy White - Bird Of Paradise

a beautiful song.

Mass Man-Człowiek wyprodukowany

"Kryzys tożsamości człowieka zmanipulowany to człowiek uprzedmiotowiony. Człowiek zmanipulowany nie ma pojęcia o swoim zmanipulowaniu, tak jak człowiek chory na poważną chorobę psychiczną, nie zdaje sobie sprawy, że jest chory."

"Rostowski, Bielecki, Pruski, Balcerowicz, Stypułkowski i inni."

Czy leci z nami pilot ? Czy ktoś nad tym panuje ? Czy ktoś wie co robić ? Czy ktoś coś robi ?

Przewodnik po kłamstwach polityków 1/3: obiecanki cacanki

"Pierwsza część dokumentu \""Niepoprawny politycznie przewodnik po politykach\"". Każdy wyborca powinien go obejrzeć i wyciągnąć wnioski."

KSU Kto cię obroni Polsko...

KSU Kto cię obroni Polsko...

Przewodnik po kłamstwach polityków 2/3: ratowanie gospodarki

"Druga część doskonałego dokumentu \""Niepoprawny politycznie przewodnik po politykach\"", tym razem dotycząca kryzysu finansowego w USA. Kto go stworzył? Kto powinien zająć się tym problemem?"

Aldous Huxley - Nowy wspaniały świat

"My, Polacy, mamy pecha. Jako jedni z nielicznych przerabiamy już drugą wizję literacką po Orwellu teraz przyszła kolej na Huxleya. Maciej Rybiński Janusz Korwin Mikke przestrzegał przed tym już parę lat temu."

"Wasiukiewicz, Tusk, Pawlak, Kaczyński satyra"

"Jerzy Wasiukiewicz (ur. 7 stycznia 1966 roku w Warszawie) - polski rysownik satyryczny, felietonista, autor tekstów satyrycznych, stripów, obecnie zajmuje się głównie editorial cartoon. Pierwszy rysunek opublikował w roku 1977 w czasopismie Miś. Od roku 1992 stale obecny w prasie. Publikował w Sztandarze Młodych, Newsweek Polska, Najwyższym Czasie, Pulsie Biznesu, miesięcznikach WWW, Muza. W latach 1993-1998 rysownik etatowy i redaktor odpowiedzialny za dodatek w Super Expressie. W latach ..."

Sedes Wszyscy pokutujemy

Sedes Wszyscy pokutujemy

Turbo - Nie znaczysz nic

"Polska wspólnie z Niemcami odpowiedzialna za wybuch II wojny światowej. Nie znaczysz nic, Chociaż siły masz dość, Nie znaczysz nic, jesteś jak obcy ktoś Nie znaczysz nic, Póki masz w oczach strach, Nie znaczysz nic, póki chcesz milczeć tak Kto milczy, ten szansę traci kto milczy, ten nic nie znaczy! Kto milczy, ten szansę traci, Kto milczy, ten nic nie znaczy! Nie mówisz nic, Chociaż znasz wagę słów. Nie mówisz nic, Chociaż grasz jedną z ról. Nie mówisz nic, Jakbyś się czegoś bał. Nie mówisz ..."

Tusku musisz - parasol ochronny mediów nad rządem PO

"Koalicja Agora, TVN, PO, PSL będzie w Polsce sprawować władzę przez kolejne 10 lat."

Dlaczego Tusk nie załatwił sprawy dot. afery hazardowej

Ten film odpowiada na nurtujące całą Polskę pytanie. Dlaczego Tusk nie załatwił sprawy dot. afery hazardowej szybko kierując ustawy do Sejmu iw miarę dyskretnie dymisjonując obu panów? Przecież to człowiek z ogromnym politycznym doświadczeniem i bez wątpienia niegłupi. Zresztą przecież z pewnością jeszcze z kimś się naradzał i ostatecznie tyle zaryzykował.

Tusk promuje lichwę.

"Krótka historia Kas Stefczyka W ostatnim dziesięcioleciu XIX wieku rozpoczął się intensywny rozwój wiejskiej spółdzielczości oszczędnościowo-pożyczkowej. Głównym inicjatorem tego rodzaju spółdzielczości był dr Franciszek Stefczyk (1861-1924), nauczyciel z Czernichowa pod Krakowem, który dostrzegł konieczność wyrwania wsi z rąk lichwiarzy, uznając, iż najlepszym rozwiązaniem będzie umożliwienie chłopom dostępu do taniego, długoletniego kredytu. Dogodny kredyt miał zapobiegać masowej ..."

Przedwyborcze Obietnice

"o tym, co było obiecane przed wyborami... Więcej na: http: pl.youtube.com"