Telewizja Online

super klimaty super brzmienia

Muzyka

pozdrawiam ogladajacych moj kanał i zycze przyjemnego słuchania . Zapraszam równiez na superowe radyjko http://radiospadajacagwiazda.dbv.pl/news.php gdzie znajdziecie super klimaty

marcin5555

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Drossel - Spojrz Czasem W Niebo Nowość 2009

Drossel - Spojrz Czasem W Niebo Nowość Jesień 2009

Skaner - Zagraj ze mną NOWOŚĆ

text

Systematic - Marzenia i sny NOWOŚĆ

text

Holiday - Lata Czas NOWOŚĆ

TEXT

V.I.P - Kochałem NOWOŚĆ

"Nie zaczynaj z nim tak mówili ci To jest zimny drań który nic nie umie dać Kumple, browar, szmal to jest jego świat Oceniali mnie nie wiedzieli o tym, że Kochałem, to właśnie ciebie uwierz kochałem Dla innych może byłem zwykłym draniem Lecz nie obchodziło mnie to wcale kochałem Dla ciebie bardzo sie starałem kochałem I nawet siebie wtedy zmienić chciałem Ty jednak uwierzyłaś w to, ze draniem Nie wiedząc czym jest miłość i kochanie Więc sama przekonaj się co znaczy miłość danie Wciąż unikasz ..."

4Ever - To TY NOWOŚĆ 2009 [HQ]

"Najnowszy utwór, promujący nowy album zespołu. Po szczegóły zapraszam na stronę www.zespol4ever.pl Zamów już teraz na www.tanieplyty.com.pl"

Rednex - Hold me for a While

Per ty moter

SEBII - AWINION - NOWOŚĆ 2009

SEBII - AWINION - NOWOŚĆ 2009

Focus - swoje serce mi daj - disco polo (NOWOSC)

"Nowa propozycja muzyczna grupy focus\"" Swoje serce mi daj\"" Super fotki, super dziewczyny, super disco polo, tekst Swoje serce mi daj I zwrotka To był piękny dzień, zobaczyłem Cię. Wiem na pewno, nigdy nie zapomnę chwili tej. W moją stronę szłaś, pomyślałem tak, teraz albo nigdy, tak się zdarza tylko raz. Wtedy stało się, coś skusiło mnie. Gdy się mijaliśmy mocno w pół chwyciłem Cię. Usta nasze wnet połączyły się. Wtedy już wiedziałem ze to nie jest sen. Refren Swoje serce mi daj, siebie w ..."

Zapowiedź zespołu Kamida teledysk SOS dla miłości

Zapowiedź zespołu Kamida - Teledysku SOS dla miłości

przytuleni...

gregly-przytuleni

"FISHER- \"" Moje łzy\"" ( Nowość )"

Najnowszy utwór debiutującego zespołu Fisher www.zespolfisher.pl

Mega Dance - Nie czekaj dluzej 2009 4clubbers.pl

4clubbers.pl

Modern Talking - Brother Louie (Trox Videomix 2009)

Audio and Video Source: www.youtube.com This is a Basse Creator remix and videomixed by me Enjoy :P

Akcent - życie faceta

tekst

Marzenie

Dla samotnych.... ... marzenie denis disco polo miłość rozstanie jego zdrada

Sonet - Nie płacz

"Nie płacz, bo jeszcze jedna nam została wspólna noc jeszcze słowa mają dla nas wielką moc JA cię utulę jak do snu, wytłumię ból by cicha pieśń obydwu serc wybrzmiała znów. Ty musisz iść, ja muszę iść. Samotny jak na wietrze liść, jesienny liść... Nie płacz, bo jeszcze jednej nam pozostał nocy czar, bo jeszcze Elvis nam do rana będzie grał. Ja z twoich rzęs scałuję sen, odpędzę cień. by cicha pieśń obydwu serc odkryła dzień Ty musisz iść, ja muszę iść, samotny jak na wietrze liść, jesienny ..."

Fima & Jar Będe przy Tobie

"Fima, Jar, Będe, przy, Tobie"