Telewizja Online

supmuza

Muzyka

moja muza top feel jackson i inni

f1123

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Feel - To jest taka gra. Sopot.

Koncert zespołu Feel w Sopocie 15.07.2008r. To jest taka gra

Feel W Odpowiedzi Na Twój List

.. bo niewiem kim na prawdę jesteś ..

Feel - W Ciemną Noc

"W ciemną noc, kiedy miasto śpi, Opisuje każdy dzień, który pomógł w życiu mi. Jesteś sam i zawsze będziesz. Wiesz, nie pójdę jeszcze spać, Zobaczę co będzie. Blady świt, zastał mnie. Poczuję jak, Cisza kołysze mnie. Ja muszę wstać, ja muszę iść. W taki dzień jak dziś, Właśnie w taki dzień jak dziś! W ciemną noc, kiedy miasto śpi, Opisuję każdy dzień, Który nie polecam Ci. Bo sam wiesz jak jest, kiedy rozum śpi! Przypominam sobie sny, Jak mówiłaś cicho mi. I blady świt, zastał mnie. Ja czuję ..."

Code Red - Kanikuly karaoke

Kanikuly by Code Red With lyrics

"Kate Ryan - Ella, Elle l\'a"

"Kate Ryan - Ella, Elle l\'a"

Feel - Jeśli czegoś pragniesz

"Odkąd pamiętam układałem jakiś plan Zbierałem myśli, doceniałem to co mam Wiedziałem, że nie wystarczy mieć Że trzeba jeszcze bardzo chcieć Oddychać tak jak gdyby miał się skończyć świat. Jeśli czegoś pragniesz Jeśli mocno czujesz Jeśli bardzo wierzysz Jeśli tylko bardzo chcesz Możesz być tak blisko Blisko swoich pragnień Jeśli tylko wierzysz Jeśli tylko bardzo chcesz Zdecydowałem o tym jaki chce mieć los Domknąłem drzwi, do których nie zapukał ktoś Liczyłem, że nie wystarczy mieć Że trzeba ..."

FEEL KOCHAJ MNIE

"FEEL, KOCHAJ, MNIE"

Feel - Rzeka marzeń

"A kiedy mówisz do rzeki ona słucha i wie po co jest, czego chce, nie pomyli się kiedy mówisz do rzeki pełno marzeń w niej jest tylko jedno z miliona dopłynie gdzie chcesz Zanurz się w niej, poczuj jej dreszcz otul się kroplą niech prowadzi cie skoro wciąż jest i wie dokąd iść kochaj ją mocno kochaj z całych sił A kiedy mówisz do słońca ono słucha i wie po co jest, czego chce, nie pomyli się kiedy mówisz do słońca takie proste są dni stać pod wiatr z twarze tej prowadzisz prowadzi sny Poczuj ..."

Feel - To co ja dziś widzę w tobie

"Po prostu wiem, że wiara mieszka w nas, dopóki życie w chwilach ciężkich daje nam znać. Po prostu wiem, że szczęście żyje w nas, dopóki chwile, zwykłe chwile prowadzą nas. Nieważne kto dziś zaczął,nieważne jak się skończy, miłość chce wybaczyć nawet zdradę i grzech. Nieważne kto na górze, nieważne kto zaskoczy ciszę która tylko patrzy kołysząc się. Po prostu wiem, że życie mieszka w nas, dopóki chwile miłości szuka patrząc nam w twarz. Jeszcze wiem ta miłość mieszka w nas, na pewno jesteś ..."

Michael Jackson - Earth song

Michael Jackson - Earth song Music and Lyrics. Enjoy.

Feel - Gdy wigilia jest - teledysk

"Teledysk do najnowszej piosenki \"" Gdy wigilia jest... \"" zespołu Feel nagrany w ramach akcji \'pocztówka do świętego mikołaja\'...Piotra Kupiche wspomaga Patrycja Kosiarkiewicz..."

Feel - You may keep

"Feel, You, may, keep"

Feel-sweet Harmony

kolejna piosenka z nowego singla debitanckiego zespołu Feel.

Feel - A gdy jest już ciemno

"Utwór, który wygrał tegoroczny Sopot Festival"

Dragostea Din Tei Lyrics and Translation

"ATTENTION VIEWERS! Due to the general success of this video, and my love for foreign songs, I am starting a playlist of translations. You can see it on my homepage, just click my name. The next song going up is levan Polkka by Loituma. Do YOU have a foreign song you would like to request? Leave me a comment on my homepage, or send me a video post of the song you choose. If I like the song, I\'ll translate it. The only rule is that the song must NOT be in English, it must be some other ..."

Michael Jackson - Dirty Diana

Michael Jackson - Dirty Diana

Michael Jackson - Billy Jean

videoclip

Lato 2000

"Teledysk zespołu Sami pt. \""Lato 2000\"""

Feel pokaż mi niebo

Feel pokaż mi niebo