Telewizja Online

Universe Sat

Nauka i technika

Wlacz Universe Sat i ogladaj caly swiat!

A.Matracka

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Thunderbolts of the Gods - Pioruny Bogów (Napisy PL) 1/7

"Czy aby na pewno znamy prawdę o otaczającym nas wszechświecie? Model wszechświata uznawany przez główny nurt naukowy zakłada, że wszechświat formowany jest przez pierwotną siłę - GRAWITACJĘ. Okazuje się jednak, iż istnieje model o wiele lepiej wyjaśniający zjawiska, które obserwujemy. \""Wielki wybuch\"", \""rozszerzający się wszechświat\"", \""czarne dziury\"", \""ciemna materia\"", \""ciemna energia\"" - to zjawiska zmyślone, by wyjaśnić anomalie niepasujące do \""oficjalnego\"" grawitacyjnego modelu. To ..."

"Żyjąca planeta - Meteoryt, który stworzył dinozaury"

BBC Knowledge/Żyjąca planeta. Wyobraźcie sobie kamień o średnicy 40km mknący w stronę Ziemi z prędkością 16km/s.

Żyjąca planeta - Burza planetarna

"BBC Knowledge/Żyjąca planeta. Zobaczmy co by się stało gdyby asteroida o średnicy powyżej 1,5km uderzyła w San Francisco."

Wielkość wszechświata ! - największe znane ciała niebieskie

"strony : www.sonda.org.pl Sprawdź jak wielki jest otaczający nas wszechświat. Można poczuć się małym, szczególnie pod koniec prezentacji. Przedstawione zostały w skali znane ludzkości największe gwiazdy oraz planety układu słonecznego. prezentacja stworzona przez www.cycomedia.net ... astronomia astronautyka nauka technika sonda pw politechnika warszawska magazyn popularnonaukowy wielkość wszechświat kosmos planety słońce księżyc ziemia asteroida asteroid kometa ciało niebieskie cycomedia cyco ..."

Symulacja końca naszej planety

Oto symulacja komputerowa Jak zginie nasza planeta