Telewizja Online

Wrocław 24

Wiadomości i polityka

"Wiadomości z Wrocławia, polityka, kultura, sport, rozrywka. Relacje z wydarzeń, wywiady, reportaże."

Propozycje

Jimi Hendrix żyje we Wrocławiu ! Relacja

"Aż 6346 gitarzystów pod dyrekcja Leszka Cichońskiego zagrało \""Hey Joe\"" bijąc na głowę rekord Guinnessa. Poprzedni rekord należał do Amerykanów, udało im się zgromadzić 2052 gitarzystów. Niewątpliwa atrakcja był u dział w imprezie legendy gitarowego rocka Steve\'a Morse\'a z grupy Deep Purple, piękna pogoda i jak zawsze fantastyczna atmosfera muzycznego pikniku - siódma edycja Thanks Jimi Festival nie mogla zakończyć się inaczej, jak tylko ponownym pobiciem przez nas gitarowego rekordu ..."

Deep Purple Live Poland May 2009 Wrocław HD

"Relacja z koncertu, który odbył się 1 maja 2009 we Wrocławiu."

Fontanna Wrocław. Zegar Czasów

Wrocławska Fontanna Multimedialna zagrała nowy program z okazji Święta Wrocławia - fragmenty historii Wrocławia. The Wrocław Multimedia Fountain displayed a new show City Holiday Special. It highlighted portions of Wrocław history.

Wrocław Główny

Krótki film o dworcu kolejowym Wrocław Główny

Samochodem przez Wrocław

dla wszystkich miłośników wrocławskich ulic :))

10 cudów Wrocławia

"Część 2 z 2 15 minutowy film dokumentalny o Wrocławiu. Praca semestralna w drugiej klasie liceum ogólnokształcącego, wiedza o kulturze. Jeden z wielu tematów do zrealizowania w dowolnej formie. Trzy dni zdjęć, kilka godzin montażu, dziesięć obiektów które ze względu na poziom myśli intelektualnej, konstrukcyjno-innowacyjnej, estetycznej, bądź artystycznej są w stanie konkurować z dziełami światowymi z tego samego okresu. Soundtrack: 1. Arctic Monkeys - From Ritz to the Rubble 2. Kalwi and ..."

Historia: Wrocław przed wojną

Film pochodzi ze strony Wratislaviae Amici (wroclaw.hydral.com.pl ) - każdy kto interesuje się Wrocławiem powinien ją znać i odwiedzać.

Historia: Obce miasto Wroclaw Cz. 1

Opowiedziana historia Wroclawia w czasach powojennych.

Historia: Obce miasto Wroclaw Cz. 2

Opowiedziana historia Wroclawia w czasach powojennych.

Tor Wyścigów Konnych - Partynice

"Wrocław Partynice, tu znajduje się Wrocławski Tor Wyścigów Konnych. Jest to bardzo piękne miejsce do rekreacji i wypoczynku.. Tu odbywa się wiele ciekawych imprez ,jest też kilka barów, punktów gastronomicznych, miasteczkowesternowe i wielki, drewniany gród warowny. Tuż obok przepływa rzeka Ślęza."

Panorama z wieży kościoła Garnizonowego

"wrocław, wroclaw, kościół, Garnizonowy, panorama, wrocławia"

Tak wygląda nasze miasto

"Wrocław w majowy dzień. Park Południowy, zabytkowa wieża ciśnień, gdzie znajduje się piękna restauracja i inne atrakcje. Spojrzymy na kilka ciekawych ulic i placów Wrocławia, Dworzec Świebodzki, plac Solny, Rynek, ciekawe średniowieczne Jatki z figurami zwierząt z brązu, gdzie niegdyś handlowano mięsem, Odwiedzimy nadodrzańskie, pełne zieleni, urokliwe wyspy, Słodową, Młyńską, zobaczymy wrocławskie Arkady, Aquapark i fragment centrum handlowego w podwrocławskich Bielanach...."

Tak wyglada nasze miasto 2

"Niedzielna wycieczka na wieżę katedry św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu . ( Praktica 5.1 HD ) Z wieży ujrzymy piękną panoramę miasta i okolic, liczne wieże wrocławskich kościołów, Odrę i mosty, w oddali górę Ślężę, Wzgórza Trzebnickie. Warto zobaczyć!"

Kierowca wyrwał hydrant - zobacz skutki

Wrocław ul. J. Kukuczki fontanna z wyrwanego hydrantu.

Wrocław - ulice i lokale

"Wrocław, ulica, lokal, pub"