Kanał sportowy Unia Wilkołaz :) Tutej piłka nożna na okrągło :) Unia !!!

Tytuł Długość
Unia Wilkolaz compilation 2009Moja 1 compilation sorry że nie udane ale wiecie:) Kto jest najlepszym klubem na świecie : Unia " Kto" Unia " Kto" Unia Unia Unia ( Do boju do boju Unia Wilkołaz) www.uniawilkolaz.pl Zapraszam Pls Substrybe. Zapraszam na moją stronę www.itachi935.yoyo.pl i www.ppt-gaming.pl 2m 6s
Unia Wilkołaz vs Tęcza Kraśnik 7 września 2008r.Unia Wilkołaz vs Tęcza Kraśnik 7 września 2008r. 2m 40s
Iskra Krzemień vs Unia Wilkołaz 28 września 2008r.1:1 w Krzemieniu 3m 1s
Perła Borzechów - Unia Wilkołaz 1:324 maja 2009r. Bramki strzelali: 43' Michał Michalski, 50' Michał Przybycień, 74' Wojciech Marzec, dla Perły w 45' Tomasz Iwaniak 3m 16s
Sygnał Chodel - Unia Wilkołaz 9 listopada 2008r.Unia wygrała 1:3. Bramki strzelali: Paweł Michalski, Filip Jeżewski, Maciej Chmielik 2m 47s
Unia Wilkołaz - Stok Zakrzówek 26 października 2008r.Unia wygrała w cuglach 7:0 ! 4m 21s
Płomień Trzydnik - Unia Wilkołaz 31 sierpnia 2008r.Płomień Trzydnik - Unia Wilkołaz 31 sierpnia 2008r. 2m 31s
LKS Stróża - Unia Wilkołaz: gol II - Filip JeżewskiPierwsza minuta po przerwie, Filip Jeżewski podwyższa na 0:2 34s