Telewizja Online

Kanały, strona 20

< 1 2 3 ... 17 18 19 20 >

KaraDi

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2013-08-30

Wspólnota Katolicka

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2013-08-06

Telewizja Polskiego Narodowego Katolickiego Kościoła SENIORAT MISYJNY w Polsce

emigramy.tv

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2014-08-19

Telewizja Polskiej Emigracji

StopNWO-TV

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2010-01-23

::: StopNWO-TV ::: Zatrzymajmy Nowy Porządek Świata!

DzefLeider Menele TIVI!

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2010-03-24

Ci którzy dają nam dawke uśmiechu i humory :)...

scarylittlemonster1203

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2015-11-15

"Siemaneczko ! Jestem scarelittlemonster1203 , i witam na moim kanale! Tutaj znajdziecie vlogi, poradniki, recenzje i tym podobne :) Jednym słowem, będę zaskakiwał :) Czytasz ten durny opis, a przegapiasz najlepsze :) Subskrybuj teraz i nie przegap odcinka ! Zapraszam do Subskrybowania i Polubień :) Zapraszam też na mojego Facebooka, Aska, Twittera, Google+ i Youtub'a."

GOGOS tv

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2011-01-24

"Tylko audycje na żywo,czat, i muza"

KU PAMIĘCI PREZYDENTA - 10-04-2010

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2010-04-13

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą - te słowa księdza Jana Twardowskiego są bardzo cenną wskazówką, która powinna stać się mottem życiowym każdego człowieka. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI !!! ..- http://lechkaczynskiprezydentrzeczypo.pamietajmy.com.pl/"

Warszawska Masa Krytyczna

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2009-08-26

"Warszawska Masa Krytyczna jest to przejazd pojazdów napędzanych siłą ludzkich mięśni, odbywający się w ostatni piątek każdego miesiąca, bez względu na pogodę i porę roku, o godz. 18:00 na Placu Zamkowym w Warszawie."

problemy spoleczne (lgtb)

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2016-10-27

telewizja poswiecona problemom spolecznosci zagadnieniom aspolecznym

Piąta Ewangelia.TV

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2011-04-01

"Czytając Ewangelie zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego możesz doświadczyć autentycznego spotkania z Bogiem w Jego Słowie. Oglądając treści wideo tego kanału, m.in. będziesz miał okazję spotkać ludzi, którzy czerpią radość z dzielenia się doświadczeniem Boga w codzienny życiu i w ten sposób stali się ""Piątą Ewangelią""."

Holy Trinity PNCC Parish

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2015-03-07

"Pana Jezusa nazywano „przyjacielem celników i grzeszników”, tak i my pojmujemy swoją misję w XXI wieku. Szukamy zaginionych, karmimy głodnych, leczymy zranionych, przywracamy nadzieję smutnym a zniewolonym niesiemy wolność. Taki jest Chrystus i to On sprawia, że Jego Kościół jest naprawdę… Piękny."

Otwórzmy swe Serca-1

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2010-03-06

"Nie bądźmy obojętni na biedę, chorobę i cierpienie drugiego człowieka. Podzielmy się z tymi co nic nie mają. „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi“ Jan Paweł II"

Rserwis TV

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2021-07-06

"Rock, ludzie i alternatywne życie"

"Usłyszeć, świat!"

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2010-08-27

"Maciej Oświeciński Apel do Ludzi dobrej woli Usłyszeć, świat Tak Bardzo Pragnę Pomóz mi Proszę"

Kewin Sobczak - TEST

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2021-05-02

"Co 12 minut zobacz w programie ""The Bars"" w emisji testowej"

Pieśni Wielkopostne

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2010-03-27

"Wielki Post Nastał zatem czas pokuty i odnowy. Warto skorzystać z różnych możliwości i pomocy w zagłębianiu się w znaczenie tego bogatego okresu, jakie daje nam Kościół, a jest ich wiele."

Pasłęk TV

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2009-09-03

Pasłęk... Video z pasłęckimi amatorami... Filmiki związane z Pasłękiem z pasłęckimi ludźmi :)) Po Prostu Pasłęk Paslek...

IsraMir

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2009-10-21

"Зэев Фрайман: экономическая жизнь Израиля, муниципальные дела и прочие важные вещи."

J.Kaczyński-Prezydent RP

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2010-05-09

"Patriotyczne Żeby Polska była Polską Z głębi dziejów, z krain mrocznych, Puszcz odwiecznych, pól i stepów, Nasz rodowód, nasz początek, Hen od Piasta, Kraka, Lecha. Długi łańcuch ludzkich istnień Połączonych myślą prostą. Żeby Polska, żeby Polska! Żeby Polska była Polską! Wtedy, kiedy los nieznany Rozsypywał nas po kątach, Kiedy obce wiatry grały, Obce orły na proporcach- Przy ogniskach wybuchała Niezmożona nuta swojska. Żeby Polska, żeby Polska.... Zrzucał uczeń portret cara, Ksiądz Ściegienny wznosił modły, Opatrywał wóz Drzymała, Dumne wiersze pisał Norwid. I kto szablę mógł utrzymać Ten formował legion, wojsko. Żeby Polska, żeby Polska..... Matki, żony w mrocznych izbach Wyszywały na sztandarach Hasło: ""Honor i Ojczyzna"" I ruszała w pole wiara. I ruszała wiara w pole Od Chicago do Tobolska. Żeby Polska, żeby Polska.... Z głębi dziejów, z krain mrocznych, Puszcz odwiecznych, pól i stepów, Nasz rodowód, nasz początek, Hen od Piasta, Kraka, Lecha. Długi łańcuch ludzkich istnień Połączonych myślą prostą. Żeby Polska, żeby Polska! Żeby Polska była Polską! Wtedy, kiedy los nieznany Rozsypywał nas po kątach, Kiedy obce wiatry grały, Obce orły na proporcach- Przy ogniskach wybuchała Niezmożona nuta swojska. Żeby Polska, żeby Polska.... Zrzucał uczeń portret cara, Ksiądz Ściegienny wznosił modły, Opatrywał wóz Drzymała, Dumne wiersze pisał Norwid. I kto szablę mógł utrzymać Ten formował legion, wojsko. Żeby Polska, żeby Polska..... Matki, żony w mrocznych izbach Wyszywały na sztandarach Hasło: ""Honor i Ojczyzna"" I ruszała w pole wiara. I ruszała wiara w pole Od Chicago do Tobolska. Żeby Polska, żeby Polska...."

S.O.S._dla_Michałka_Romaniuka

Kategoria: Ludzie
Utworzono: 2011-11-13

"http://www.michalekromaniuk.blogspot.com/ - www.ludzie-serca.pl - Gorąco prosimy o Modlitwę za Michałka i jego Rodziców Modlitwa o Cud Panie Jezu, stajemy przed Tobą tacy jacy jesteśmy.Przepraszamy za nasze grzechy, żałujemy za nie,prosimy przebacz nam. W Twoje Imię przebaczamy wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko nam. Wyrzekamy się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddajemy się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszamy Cię do naszego życia, przyjmujemy Cię jako naszego Pana,Boga i Odkupiciela.Uzdrów prosimy Michałka, odmień go, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń go Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kochamy Ciebie Panie Jezu.Dzięki Ci składamy. Pragniemy podążać za Tobą każdego dnia w naszym życiu. Amen. Maryjo Matko nasza, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, prosimy przyjdźcie Michałkowi ku pomocy. ""Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia."" /W. Loranc/ - http://pinotv.pl/kanal/otworzmy-swe-serca - http://pinotv.pl/kanal/otworzmy-swe-serca-1 - Otwórzmy swe Serca Nie bądźmy obojętni na biedę, chorobę i cierpienie drugiego człowieka. Podzielmy się z tymi co nic nie mają. „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi“ Jan Paweł II"

< 1 2 3 ... 17 18 19 20 >