Telewizja Online

Chor Tibicantamus

Film i kino

Telewizja choru tibicantamus

real64

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Tomek Kamiński - Z miłości do Ciebie

FJ

TY TYLKO MNIE PROWADZ ...((( Tomek Kaminski

"Nasza poezja Wielka poezja jest skarbem dla ludzi, Tych co kochają wspaniały świat słowa. W duszach tęsknotę potrafi obudzić, Sercu przepiękne przeżycia darować. Jan Kochanowski manifest napisał Mówiąc, że Muza jest dumą poety, Której on słucha w spokoju i ciszy..."

Z miłości do Ciebie - Tomek Kamiński

Z miłości do Ciebie - tekst piosenki Tomka Kamińskiego

Nie ma mnie bez Ciebie

"Tomek Kamiński i piosenka, którą bardzo polubiłam kilka lat temu. ... Nie ma mnie bez ciebie Tomek Kamiński"

Tomek Kamiński - Tak Cudowna

"Piosenka Tomka Kamińskiego... z dawna, dawna..."

Tomek Kamiński - Tylko Bądź

"Daję tutaj teledysk do piosenki Tomka Kamińskiego, którą śpiewa z Natalią Niemen - Tylko bądź. Ta piosenka ma jeszcze inną, trochę spokojniejszą wersję. Szkoda, że bardzo dobra muzyka z pozytywnym przesłaniem nie ma za bardzo szans na zaistnienie w mediach, jeśli tylko w tekście jest mowa o Jezusie, Bogu. Dobrze, że chociaż tutaj jest szansa to wrzucić... Pozdrawiam!! & Życzę przyjemnego słuchania i oglądania... cdn www.niedzwiedz.pl"

Religijne - Cichy zapada zmrok

Nagrania dokonałem w Radiu PLUS w Łodzi. Autora słów i melodi niestety nie znam. Piosenka powstała na przełomie lat 60 - 70-tych. Często śpiewana w kręgach Oazowych. Tam też się jej nauczyłem Aranżował ten utwór Tadeusz Grobelski. Zdjęcia zachodów słońca są mojego autorstwa. Przyjemnego słuchania.

W Tobie jest Światło

"Odpowiem- w Tobie jest światło. muzyka, autor tekstu -Artur Kaszowski wokal: Marta Florek \""W Tobie jest światło każdy mrok rozjasni, w Tobie jest życie ono śmierc zwycieża ...\"" dzięki wszystkim za uświadomienie co do autora tej piosenki :) ... religijne"

Religijne - Sutanna

"Religijne - Sutanna. Aby więcej było prawdziwych powołań w naszym czas bo naprawdę nam potrzebni ludzi podani Panu Naszemu i jak także nam aby być przy nas jako drogowskazy. Ściągnąć można na moim forum! Zapraszam Serdecznie do mojej strony: \""Totus Tuus\"" - Polski Portal totus-tuus.comli.com"

Jeden chleb - pieśń eucharystyczna.