Telewizja Online

cukrzyca tv

Poradniki

"o odchudzaniu, cukrzycy, o zdrowiu i o życiu. Zapraszam do oglądania wszystkich tych, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o tej chorobie na którą choruje już 2,5 miliona Polaków, a wielu z nich nie wie, że żyje z tą chorobą :-("

cukrzyk

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Ludzie-Ludziom.pl

Zachęcam do brania udziału w mojej akcji charytatywnej - www.ludzie-ludziom.pl . Dołącz do nas bo pomaganie jest Trendy!

Kurczak cacciatore

Dzisiaj kuchnia włoska. Pyszne Risotto z pieczarkami. Po przepis zajrzyj na mojego bloga - www.pjaszczuk.blogspot.com

Zupa orientalna

Dla wszystkich którzy uwielbiają kuchnię chińską dzisiaj proponuję Zupę Orientalną. Przepis znajdziesz na moim videoblogu - www.pjaszczuk.blogspot.com

Breakdance w Krakowie

Mistrzowski pokaz Breakdance na Rynku w Krakowie. Misjonarze Rytmu Więcej na moim videoblogu - www.cukrzyk.blog.pl

O mnie i o cukrzycy

"Mój Videoblog w którym będę Wam opowiadał o chorobie jaką jest cukrzyca, a także o mojej walce z nią i z odchudzaniem. Zapraszam do komentowania zarówno tutaj jak i na moim blogu www.cukrzyk.blog.pl"

Zastrzyk z insuliny

Jak cukrzyk robi sobie zastrzyk oraz kilka słów o hiperglikemii. Więcej informacji na www.cukrzyk.blog.pl

Rowery w Krakowie

Tak skaczą faceci pod Galerią Krakowską Więcej na moim videoblogu - www.cukrzyk.blog.pl

Sprzęt cukrzyka

"Zobaczcie sprzęt, który pozwala cukrzykowi bez pompy insulinowej i cukrzycą typu 1 normalnie funkcjonować. Więcej na www.cukrzyk.blog.pl"

Jak zbadać sobie cukier

"Badanie poziomu cukru w organizmie na czczo. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ u cukrzyków nie pracuje sprawnie, albo wcale trzustka i nie produkuje insuliny. Więc musimy sie badać aby wiedzieć ile"

Sałatka grecka

Przepis na pyszną sałatkę Grecką. Więcej informacji znajdziecie na www.pjaszczuk.blogspot.com

Kotlety z fasoli

"Pyszny przepis na kotlety z fasoli. Świetne danie zarówno dla osób nie spożywających mięsa jak i dla tych, którzy bez mięsa nie mogą żyć. Pozdrawiam i zapraszam po więcej przepisów na mojego bloga - w"

Sos tatarski

"Uwielbiacie tak jak ja sos tatarski? Ja uważam, że jest to jeden z nejlepszych sosów na świecie. Problem polega na tym, że ciężko kupić jest dobry sos tatarski. Zapraszam na www.pjaszczuk.blogspot.com"