Telewizja Online

FIWUSTV: Discopolo

Muzyka

Tylko teledyski Discopolo. Nowości u nas zobaczycie jako pierwsi

fiwus

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

MODERN TALKING - SEXY SEXY LOVER

VIDEO CLIP SEXY SEXY LOVER FOREVER MODERN TALKING

Modern Talking - Cheri Cheri Lady

RARE Modern Talking Video - 1980\'s

modern talking--you\'re my heart you\'re my soul

modern talking--you\'re my heart you\'re my soul

Boys - Tylko Ty

:) ... Boys Nawrotka disco polo Tv

Skaner - American Boy

tekst ... Skaner disco polo Nawrotka Tv

Venus - Zakazany owoc

text ... Venus disco polo disc

Drossel - Kochać Ciebie zawsze chcę NOWOŚĆ

text ... Drosel disco polo discopolo 2009

Zibo - Biały miś NOWOŚĆ

text ... Zibo dance disco polo 2009

Akces - Rózyczka

text ... Akces disco polo 1993

Boys - Dlaczego

"Disco Polo Marcin Miller - Wspaniały Człowiek TEKST: Dzis z kolejnym zatanczysz znow. A wiec jednak się nie zmienilas. Wszystkich twoich kolegow znam. Wszystkich, których za noc ???. Kiedy ci będzie wreszcie dosc? Czekam na to od lat, dziewczyno. Kiedy przeszkodzi ci w tym ktos I zostaniesz ma jedyna? Dlaczego ty mi w glowie zawrocilas? Spojrzeniem swoim slodkim mnie zbawilas? Czy powiesz, ze nadeszla wreszcie chwila Która tylko dla nas była? Dlaczego ty mi w glowie zawrocilas? Spojrzeniem ..."

Disco Polo-Boys-Miales 18 lat....

Disco polo...xDxDD

Boys - Dlaczego

disco-polo

Effect - Sexoholik

"Zachodzi słońce, zapada zmrok Z oddali słyszę jakiś głos Impreza już rozkręca się Gorące usta kobiet już wołają mnie Ref. Efekt sexoholika ciało moje przenika Pojawiam się i znikam - taka moja taktyka Bo taką mam naturę, na punkcie dam wariuję Ja jestem tutaj królem, swych rządzy nie hamuję (2x) Już wschodzi słońce, znika mrok Otwieram oczy - widzę ją Lecz nie wiem, jak na imię ma Impreza znów od nowa trwa Ref. Efekt sexoholika ciało moje przenika Pojawiam się i znikam taka moja taktyka Bo ..."

JORRGUS - Magia lata TELEDYSK

www.disco-polo.info.pl

JORRGUS - Kochaj ludzi i świat NOWOŚĆ

"Każdy z nas jeden cel w życiu ma Szczęście mieć by nigdy nie dotknąć dna Jednak los jest przekorny bywa ze Nagle gdzieś tracisz wszystko gubisz sens Powiedz kto , kto pomoże wtedy ci Poda dłoń otrze z twoich oczu łzy Wszyscy ci wśród których jesteś każdy z nich Po cos jest na tym świecie tak jak ty Ref . Kochaj ludzi i świat Sercem dziel otwieraj każda z bram Mimo wszystkich tych wad , kochaj mocniej więcej ponad czas Po to serce swe masz , nikt nie będzie na tym świecie sam Podziel wszystko ..."

JORRGUS - MAGIA LATA www.jorrgus.pl HIT WAKACJI 2008

www.jorrgus.pl

Jorrgus - Ja chcę mieć żonę

"Wciaż słyszę jeszcze masz czas więc sie baw chwil urok, smak tych wykorzystaj Z wolnosci ciesz się nim powiesz tak nim ktoś Ci zwiąże Twój świat Lecz dosć mam juz takie własnie życia dość mam beztroski samotnego bycia Stały lad znaleźć przy boku tej dla której zmienić sie chcę Ref. Ja chcę mieć żonę, żonę chcę mieć obrączki kupie, pierścionek już jest To dla niej miłosć i serce na zawsze chcę dać z wolnościa w końcu się pożegnać czas Ja chcę mieć żonę, żonę chcę mieć być przy niej blisko w ..."

JORRGUS - Do Re Mi 2008 [www.disco-polo.info] [by Radow]

by Radow

AKCENT - GWIAZDA

Discopolo the best ... discopolo disco polo polskie

DISCO POLO - Toples - Sąsiadka super

DISCO POLO - Toples - Sąsiadka