Telewizja Online

holy

Poradniki

testowy

chtv

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

"KOBIETA + MĘŻCZYZNA, czyli... ludzie z pasją."

"Czy życie bez marzeń, bez nadziei, bez pasji ma sens? Dlaczego łatwo rezygnujemy z tego, co dodaje nam sił, napędza, daje radość i satysfakcję? Kto i co nam ją odbiera? Dlaczego warto o nią zabiegać? Od czego zacząć, by ją odzyskać? Mistrzowska Akademia Miłości zaprasza na widowiska edukacyjne dotyczące relacji KOBIETA + MĘŻCZYZNA. Więcej: www.akademia24.pl ... akademia24 milosc miłość mam mira jankowska mistrzowska akademia miłości pieniadze pieniądze szczescie szczęście sukces pasja marzenia ..."

"KOBIETA + MĘŻCZYZNA, czyli... miłość, pieniądze, sukces."

"Biznes jest jak kochanka, zabiera ci dużo czasu i odciąga od najbliższych - mawia gość specjalny MAM John Roth, były generał Armii Amerykańskiej, biznesmen i sekretarz generalny Stowarzyszenia Legatus. -- Cała sztuka polega na tym, by życie zawodowe harmonijnie wpisywało się w życie osobiste i rodzinne. Inaczej może zabić. Ale to się samo nie zrobi, nad tym też trzeba pracować. Ta sesja MAM dotyczy poszukiwania sposobów na łączenie życia osobistego, małżeńskiego i rodzinnego z zawodowym, tak ..."

"KOBIETA + MĘŻCZYZNA, czyli BĄDŹ SOBĄ w ZWIĄZKU!"

Fragment spotkania Mistrzowskiej Akademii Miłości z 13.11.2008 ... kobieta mężczyzna związek mam miłość

"KOBIETA + MĘŻCZYZNA, czyli... jak stworzyć udany związek?"

"mówią Jacek Pulikowski z Poznania, mąż i ojciec, pracownik dydaktyczny na politechnice, autor wielu publikacji na temat budowania więzi kobieta-mężczyzna oraz Bożena i Bogusław Bernardowie - doradcy rodzinni z Warszawy. Mistrzowska Akademia Miłości zaprasza na widowiska edukacyjne dotyczące relacji KOBIETA + MĘŻCZYZNA. Więcej: www.akademia24.pl ... akademia24 milosc miłość mam mira jankowska mistrzowska akademia miłości pieniadze pieniądze szczescie szczęście sukces pasja marzenia pulikowski ..."

"KOBIETA + MĘŻCZYZNA, czyli... jak stworzyć udany związek ?"

"związku mówią Jacek Pulikowski z Poznania, mąż i ojciec, pracownik dydaktyczny na politechnice, autor wielu publikacji na temat budowania więzi kobieta-mężczyzna oraz Bożena i Bogusław Bernardowie - doradcy rodzinni z Warszawy. Mistrzowska Akademia Miłości zaprasza na widowiska edukacyjne dotyczące relacji KOBIETA + MĘŻCZYZNA. Więcej: www.akademia24.pl ... akademia24 milosc miłość mam mira jankowska mistrzowska akademia miłości pieniadze pieniądze szczescie szczęście sukces pasja marzenia ..."