Telewizja Online

Podryw: Czego chcą od Ciebie kobiety?!

Poradniki

"To właśnie od kobiet dowiesz się -Z PIERWSZEJ RĘKI- jak ją poderwać, jak zawrócić jej w głowie i co sprawi, że nie będzie mogła przestać o Tobie myśleć. Czy interesuje Cię może: - co je podnieca? - co je wkurza? - co sprawia, że mają ochotę rzucić Ci się w ramiona? - co sprawia, że mają ochotę uciekać gdzie pieprz rośnie? - jak z nimi rozmawiać, żeby rozumiały dokładnie to, co masz na myśli?"

Propozycje

Podryw: Kobiety wytłumacza to lepiej!

"W 30 produkowanych wyłącznie przez nas filmach każdego miesiąca kobiety dzielą się z Tobą radami jak je podrywać, jak je traktować i jak dobrze żyć z nimi na co dzień."

Podryw: Czego chcą od Ciebie kobiety?!

"Czy interesuje Cię może: - co je podnieca? - co je wkurza? - co sprawia, że mają ochotę rzucić Ci się w ramiona? - co sprawia, że mają ochotę uciekać gdzie pieprz rośnie?"

Podryw: Taniec z nieznajomym

"Prawie każda kobieta lubi taniec, ale czy za jego pomocą można uwodzić? Sposobów uwodzenia jest wiele, taniec może być jednym z najskuteczniejszych."

Podryw: Kto płaci na randce?

"Uważasz, że nie stać cię na podryw, sądzisz, że tylko bogaci uwodzą piękne kobiety, myślisz, że dziewczyny lecą tylko na kasę? Zobacz czy uwodzenie ma coś wspólnego z zawartością twojego portfela."

Jak podejść do kobiety i rozpocząć podryw?

Zastanawiasz się jak podejść i rozpocząć podryw? Chciałbyś posiąść umiejętność uwodzenia kobiet w każdym miejscu i w każdym czasie? Jak zdobyć jej numer telefonu?

Podryw: Czy mogę postawić Ci drinka?

"\""Czy mogę postawić Ci drinka\"" to najczęściej stosowany tekst na podryw ale czy jest skuteczny? Czy można poderwać kobietę zapraszając ją na drinka do baru?"

Co ubrać żeby dobrze wyglądać w oczach kobiety?

"Strój jest bardzo ważnym elementem skutecznego podrywu. Czyste buty to tylko początek listy rzeczy o, których musisz pamiętasz – wygląd to tylko początek sztuki uwodzenia."

Co tak na prawdę pociąga kobiety w mężczyznach

"Mało kiedy facet może dowiedzieć się jakie cechy jego charakteru, postawy czy stylu bycia są pozytywnie odbierane przez kobiety. Odcinek poświęcony jest wyjaśnieniu co tak na prawdę pociąga kobiety w"

Komentarze


siema 2012-01-22 22:16:08
co tam
siema 2012-01-22 22:15:54
czesc
Chr1st0oo 2011-07-06 23:19:29
siema