Telewizja Online

Pokój i Tolerancja

Inne

"Kanał prezentuje materiały związane z tolerancją, religią, misją MPD, również znajdą się programy kontrowersyjne i rozrywkowe. Kanał jest częścią forum Pokój I Tolerancja www.pokojitolerancja.fora.pl"

dlaczegotolerancja

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Podsumowanie roku 2009 Pokój I Tolerancja

Materiał podsumowujący rok 2009 z życia forum www.pokojitolerancja.fora.pl

Wideo Klip

"Wideo Klip pięknej pieśni, napisanej z okazji dnia modlitwy 2009"

Ewangelizacje Dzieci Mołdawia 08.2009

Bukovet i Barboieni - wsie na Mołdawii W każdej z nich przez trzy dni prowa- dziliśmy zajęcia dla dzieci. Mieliśmy przywilej usługiwać około 160 dzie- ciom.

Marsz Tolerancji 16.05.2009

"równości, parada, homo, geje, kibole, naziści, faszyści, chuligani, Kraków, parade, tollerance, poland, NOP, tolerancja, wolność"

"\""Marsz Tolerancji\"" Kraków 2009 - \""Jestem Homofobem\"""

"Parada Zboczeńców - Kraków 16 maja 2009 tak zwany \""marsz tolerancji\"". Wideo z fragmentami piosenki \""Jestem Homofobem\"" zespołu Leszek Bubel Band. Fragmenty tej piosenki wykorzystano za zgodą autora"

Coma-Tolerancja

Jeden z pierwszych kawałków Łódzkiego zespolu Coma pt. Tolerancja.Utwór został zarejestrowany podczas audycji w Radiu Łódz (prawdopodobnie)

mpd - Misja Przyjaciół Dzieci - 01

Krótka prezentacja o tym jak wygląda praktyczne chrześcijaństwo. W jaki sposób przywrócić innym ludziom (w tym dzieciom) uśmiech na twarzy i tchnąć nadzieję. Ludzie potrzebujący są wśród nas.

Moldova. Szkoła w Peneszeszti.

"Wręczenie prezentów dla 133 rodzin dzieci ze Szkoły Podstawowej w Peneszeszti na Mołdawii. Paczki zostały przygotowane przez Chrześcijańską Szkołę Podstawową \""Samuel\"" z Zielonej Góry i dostarczone wspólnie z Misją Przyjaciół Dzieci, 02. stycznia 2009 roku. Wielkie dzięki wszystkim ofiarodawcom i każdemu, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do powstania uśmiechu na wielu, często zasmuconych i poważnych, buźkach w Peneszeszti! ... Molodva szkoła misja dzieci mpd ..."

Podziękowanie dzieci 06.2008

Jednym z projektów realizowanych przez Misję Przyjaciół Dzieci jest zakup Biblii dla dzieci. Na filmiku dzieci ze Straseni dziękują za podarowane im Pismo Święte.

"Pomoc dla Mołdawii, 11.2008"

Częścią służby Misji Przyjaciół Dzieci jest przekazywanie wsparcia materialnego. ... Moldova misja dzieci mpd

Moldova. Migawki.

"Ciekawie zmontowany filmik przez naszego Przyjaciela, Tomka. ... Moldova mpd misja dzieci"

Dr. Kent Hovind- Dinozaury i Biblia PL [cz.3/18]

"Przez lata wiele ludzi uważało, że istnienie dinozaurów dyskredytuje biblijną historię stworzenia. W trzeciej części serii wykładów, Dinozaury i Biblia, Dr Hovind analizuje biblijne i historyczne odniesienia do dinozaurów. Przedstawia także wywiady z ludźmi, którzy twierdzą, że widzieli żywe dinozaury."

Dr. Kent Hovind- Dinozaury i Biblia PL [cz.1/18]

"Przez lata wiele ludzi uważało, że istnienie dinozaurów dyskredytuje biblijną historię stworzenia. W trzeciej części serii wykładów, Dinozaury i Biblia, Dr Hovind analizuje biblijne i historyczne odniesienia do dinozaurów. Przedstawia także wywiady z ludźmi, którzy twierdzą, że widzieli żywe dinozaury."