Telewizja Online

PYTP TV

Śmieszne

Same Polish YouTube Poopy! Zapraszam do oglądania! Kanał należy do sieci K718 TV.

Kubi718

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Polish YouTube Poop - Szatan zjada przeterminowane kotlety schabowe

Pierwszy 100 % Polski Poop! Opowiada on o...niczym xD! Zapraszam do oglądania! 16:9 bitches! :OOOOO

Polish YouTube Poop - Brenda i pan Whiskers VS Weegee

"Kolejny i dłuższy YouTube Poop! Zapraszam do oglądania! Niestety mi się średnio udał ,więc polecą słabe oceny! Użyte programy: Windows Movie Maker, Ulead Video Studio 11 PLUS, Ms Paint"

Polish YouTube Poop - Kubuś MiX

Kolejny Polish YouTube Poop. Jest on o reklamie kubusia.

Polish YouTube Poop - Fisiel

"Mój pierwszy YouTube Poop, więc proszę o wyrozumiałość! Wyróżnienia: #46 - Most Discussed (Today) - Krótki film i animacja #18 - Top Favorited (Today) - Krótki film i animacja #33 - Top Rated (Today) - Krótki film i animacja"

Short Polish YouTube Poop - Kubuś Play

mój pierwszy poop xD

Polish YouTube Poop - Patrz w moje kopytko

"Drugi mój YTP po polsku, tym razem w roli głównej Edki. Xd OVER 9000 VIEWS GRAAAH!"

YouTube Poop - Pingu

Kolejny (krótki) poop xD

YTP - Szatan Cię Zje

"Mój kolejny poop tym razem randomowy ^^ Wiem, że krótki ale mam nadzieje że się bedzie podobał xD Jeśli chcesz polepszyć jakość dodaj to do linku : &fmt=18. Pozdrawiam użytkownika: DjKamillo2007 i innych YouTube pooperów :)"

PYTP: No to sru!

Mój trzeci YouTube Poop.

PYTP - Czy jest jakis Dinner w domu?

"Wiele osób prosiło mnie o nową parodię z głosem z różnych kabaretów... Już niedługo wyjdzie nowa przeróbka, mam nadzieję , że ten filmik to będzie sposób na przeproszenie tych użytkowników, że jeszcze muszą poczekać na nową parodie. :-D"

"PiS - Cuda, nie czyny! [PYTP]"

xD

"POLISH YOUTUBE POOP- Ed,Edd i Eddy VS Sparta"

Mój pierwszy youtube poop.

Polish YouTube Poop - Fineasz chce zostać hardcorem

Mój kolejny Poop. xD

Polish YouTube Poop - Kim Kolwiek ma prostatę mózgu

"Kolejny poop w moim wykonaniu. Oceńcie sami! Podaje teraz utwory, które wykorzystałem do poopa abyście nie spamili w komentarzach: -Long&Junior Bo ja tańczyć chce (tandetne disco polo :P) -Arka Satana- Płody płody płody -Benny Hill Theme -W wardzie z drakenem: doomedcomics.com -Chrześcijanin tańczy w bonusie. -Curve - Hell Above Water przed bonusem. Chyba tyle jakby coś to piszcie na PW! Jakby co to dziękuje: -StudioWG za pomysł na czołówke i klip. -wiiciio321 za bonus i za to, że jest git ..."

"PYTP- Koszmarny Ka(ł)rolek trzęsie się, gdy widzi Marcina Prokopa"

"Nowy poop najdłuższy!(nie znaczy najlepszy). Wracam po prawie pół roku. Będą powstawały nowe Poopy, większa dawka humoru czeka. No nic miał być prezent na święta, ale dodaje wcześniej. #3 - Najczęściej komentowane (Dzisiaj) - Zwierzęta #53 - Najpopularniejsze zakładki (Dzisiaj) #53 - Najpopularniejsze zakładki (Dzisiaj) - Zwierzęta - Globalny #1 - Najpopularniejsze zakładki (Dzisiaj) - Zwierzęta #68 - Najwyżej oceniane (Dzisiaj) #1 - Najwyżej oceniane (Dzisiaj) - Zwierzęta #4 - Najwyżej ..."