Telewizja Online

radiodanceparty

Muzyka

pozdrawiam

izunia32

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Toples - Mówiłaś że kochasz

"Zupełnie niespodziewanie, Nadszedł ten niezwykły dzień. Zmienił całkiem moje życie, Zmienił mego życia sens. Od tej chwili cel mych westchnień, Nosił właśnie imię Twe. To co wtedy nastąpiło, Nigdy więcej nie zdarzyło się. Ref: x2 Że kochasz, kochasz powtarzałaś mi. W wir namiętności wprowadziłaś, gdy Przede mną cały otwierał się świat. Wierzyłem w miłość, która nie ma wad, Że kochasz, kochasz zapewniałaś mnie. Lecz to co piękne zawsze kończy się, Czas musiał odkryć nam różnicę lat. Nie ma ..."

Boys - Dlaczego

"Disco Polo Marcin Miller - Wspaniały Człowiek TEKST: Dzis z kolejnym zatanczysz znow. A wiec jednak się nie zmienilas. Wszystkich twoich kolegow znam. Wszystkich, których za noc ???. Kiedy ci będzie wreszcie dosc? Czekam na to od lat, dziewczyno. Kiedy przeszkodzi ci w tym ktos I zostaniesz ma jedyna? Dlaczego ty mi w glowie zawrocilas? Spojrzeniem swoim slodkim mnie zbawilas? Czy powiesz, ze nadeszla wreszcie chwila Która tylko dla nas była? Dlaczego ty mi w glowie zawrocilas? Spojrzeniem ..."

Toples \'Na sercu rany\'

"An example of the most tandette Polish kind of music, disco-polo :D. These songs are awesome, i can die watching and laughing at them. :P"

Drossel - Studniówka (najlepsza jakość dźwięku na youtube)

DOWNLOAD: odsiebie.com

Drossel- Walcz

Drossel- Walcz

Drossel - Chciałbym oddać Tobie Swoje Sny [by Jedras888]

[www.discoparty.pl] [www.disco-polo.info]

Drossel - Kochać Ciebie zawsze chcę NOWOŚĆ

Kochać Ciebie zawsze chcę Wpatrzony w gwiazdy na niebie Wspominam Ciebie bo wiem Ze nikogo tak bardzo nie kocham Choć kochać mogłem nie raz Tęsknie za Tobą gdy Ty Przestajesz dotykać mnie Zapachu Twego mi brak Bo nic nie pachnie tak jak Ty Kochać Ciebie zawsze chcę Szczęście kłaść pod stopy Twoje Nigdy nie zapomnieć Cię Spędzać razem czas we dwoje Kochać Ciebie zawsze chcę Być przy Tobie bardzo blisko Nigdy nie zawiodę Cię Obiecać mogę Ci to wszystko Dobiega końca noc Świt poranny rozgania ...

"_Dj Zordon_ \""Ekaspediętka\"" najnowsze Disco Polo Summer Hit\'s 2009"

"Wielu się to przydarzyło :P Studio \""FILTROWNIA\"" SA Spółka zoo Wszystkie prawa zastrzeżone."

paula Ignasiak-prosto w serce

paula

Focus - swoje serce mi daj - disco polo (NOWOSC)

"Nowa propozycja muzyczna grupy focus\"" Swoje serce mi daj\"" Super fotki, super dziewczyny, super disco polo, tekst Swoje serce mi daj I zwrotka To był piękny dzień, zobaczyłem Cię. Wiem na pewno, nigdy nie zapomnę chwili tej. W moją stronę szłaś, pomyślałem tak, teraz albo nigdy, tak się zdarza tylko raz. Wtedy stało się, coś skusiło mnie. Gdy się mijaliśmy mocno w pół chwyciłem Cię. Usta nasze wnet połączyły się. Wtedy już wiedziałem ze to nie jest sen. Refren Swoje serce mi daj, siebie w ..."

Mega Dance - Dnie bez Ciebie NOWOŚĆ DISCO POLO 2009

"Teledysk do piosenki \""Dni bez Ciebie\"" zespołu Mega Dance www.mega-dance.pl"

Paula Ignasiak- Od dziś

śliczna piosenka którą zadedykowałam mojemu Kochanemu chłopakowi :*

Drossel - Jestem jaki jestem

Drossel - Jestem jaki jestem

Drossel - Jak zakochać się

Drossel - Jak zakochać się