Telewizja Online

Rap Sfera

Inne

Live game

RodakRap

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Malolat & Ajron - Przestepcze mysli feat. Wlodi

"Drugi klip z albumu \""W pogoni za lepszej jakosci zyciem\"". Goscinnie Wlodi."

DIXON 37 - Satysfakcja

Dixon 37

Fundacja #1 - Wiezi muzyki

"Singiel promujący album \""Poste restante\"". Gościnny udział Jędkera i Pallacio. Pomysł i realizacja grupa Odnowa www.odnowa.art.pl"

Hemp Gru - ... W Hemp Armii

"Klip do singla \""... W Hemp Armii.\"" z płyty Hemp Gru \""Droga\"" reżyseria: Paweł Tarasiewicz postprodukcja: Filip Dowjat WWW.ODNOWA.ART.PL WWW.HEMPSZOP.PL WWW.FONOGRAFIKA.PL Oglądajcie w High Definition !"

Bez Cenzury - Reprezentuje Siebie

"Bez Cenzury i Goście Reprezentuja Siebie. Najdłuższy polski klip. 11 minutowy maraton z ponad 20 osobową pierwszoligową reprezentacją. Pierwszy klip promujący album Bez Cenzury \""Klasyk\"", który ukazał się w lutym 2006 roku nakładem EmbargoNagrania."

Molesta Ewenement - Twój Wybór

"www.kingplay.pl jak możesz to kliknij, to tylko 10 s, a dla mnie wiele :) Dzieki Życiówka Wilka w oryginale i bez cenzury"

TZWN & Wilku - Bez Zapytań Znaków

TZWN & Wilku [hemp gru] - Bez Zapytań Znaków TakZWaniMłodociani

BONUS RPK - WKURWIONY DZIECIAK

KLIP ZREALIZOWANY DO TYTUŁOWEGO UTWORU Z PIERWSZEJ SOLOWEJ PŁYTY BONUSA Z FORMACJI RPK [RAZEM PONAD KILO]. PRODUKCJA: www.ZEROOSIEM.pl

Massey - Palimy lole

"Niebawem będzie miał premierę drugi oficjalny krążek Masseya. Póki co sprawdźcie pierwszy singiel z tego albumu pt. \""Palimy lole\"". Gościnnie w kawałku pojawia się Edas (Masseya Stary). Sprawdźcie lajtowy joint na wakacje. Zrelaksujcie się po nerwowym sezonie. Czas na relaks. \""Palimy lole\"" to raggowy klimat. Bit został wyprodukowany przez LA ALEC ze Szwecji, natomiast zwrotka Masseya to inspiracja wersami Nullo z utworu 3W \""Umiejętności\""."

Fundacja Nr. 1 (Zip Skład) - F.Rappremiera

Fundacja Numer 1

Fundacja #1 feat. Kazan - Jaram

04. Fundacja #1 feat. Kazan - Jaram.mp3