Telewizja Online

Simsat

Film i kino

"Telewizja w której zobaczysz najlepsze filmy, seriale, porogramy, teledyski kręcone w grze The Sims. Zapraszamy!"

dominooo

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Dark Future - odcinek 2

"Złota książka pozostawiona przez Lilith, okazuje się być księgą przepowiedni. Co ukaże się w księdze i jak wpłynie to na przyszłośc Adama?"

Dark Future - odcinek 3

"Adam i Claire dzięki ksiedze przepowiedni dowiadują się o pożaże w domu Samanty i decydują się wyciągnąc ją z pożaru, który jak się okazuje został wywołany przez tajemniczego ducha nawiedzającego miasto. Tymczasem ktoś zakrada się do domu Adama i zagląda do ksiegi... co w niej zobaczył i dlaczego nikogo nie widać? Co tym razem Lilith powie Adamowi? I czy uda się uratować Samantę?"

intro-reklama
Reklama Simsatu
Reklama
Reklama 2
outro-reklama
Tajemnice z Bluewater Hills - odcinek 3

"Kinga wraca do domu. Agnieszka spotyka się z Dawidem i pyta o to co dzieje się z jej domem. Okazuje się, że żeby pozdyć się zombich mają tylko jedną noc."

Tajemnice z Bluewater Hills - odcinek 4

"Przejście zostało zamknięte, a Zombie pokonane. Kinga, Agnieszka, Bartek, Aneta i Dawid mogą wrócić do normalnego życia, ale czy napewno normalnego?"

Jesień w Simsacie
Reklama 3
Obrońcy Śmierci - zapowiedź serialu

"Zapraszam na trailer nowego serialu opowiadającego o trojgu rodzeństwa, którymi zaopiekowały się złe moce. Muszą one, wbrew swojej woli, wykonywać różne złe misje. Premiera pierwszego odcinka po skończeniu II serii Przypadkowego szczęścia. Zapraszam! :)"

Komentarze


the_sims123 2020-05-31 21:56:14
xd
karoshi 2011-08-20 16:58:22
hej