Telewizja Online

TV Seven

Film i kino

Muzyka oraz Filmy

Propozycje

Dash Berlin
Dash Berlin
Seksmisja cz.1/12

"W rolach głównych: Jerzy Stuhr , Olgierd Łukaszewicz , Bożena Stryjkówna."

Silent Hill PL [Part 1/13]

Silent Hill. Polskie napisy.

globe Love again(global trance ver.) HD

globe special live -genesis of next-

Scooter - Trance Atlantic

Scooter - Trance Atlantic

PSY 2 OSTATNIA KREW 1/10

POLSKA KLASYKA

Demony wojny wg Goi część 1/10

Demony wojny wg Goi część 1/10 kinomaniak.info

sara 1/11

prosiliście to macie :)))

Konsul 1-10

"Gatunek: Komedia, Sensacyjny Historia przedstawiona w filmie oparta jest na biografii słynnego w latach sześćdziesiątych hochsztaplera Czesława Śliwy alias Jacka Ben Silbersteina reżyseria: Mirosław Bork scenariusz: Mirosław Bork"

Pandorum (Lektor PL) Cz.1/10

"Naprawde film godny obejrzenia:) O Filmie: Dwóch astronautów budzi się na pozornie opuszczonym statku kosmicznym. Jest ciemno, są zdezorientowani i jedyny dźwięk jaki dochodzi z wnętrzności statku jest cichym dudnieniem i skrzypieniem. Nie pamiętają niczego: Kim są? Co jest ich misją? Zapuszczając się w głąb statku zaczynają odkrywać przerażającą rzeczywistość. Powoli szokujące tajemnice statku kosmicznego wyjawiają się... i astronauci zdają sobie sprawę, że ich własne przetrwanie jest ważniejsze niż kiedykolwiek mogliby sobie wyobrazić."

Underworld cz.1/11 LEKTOR PL

"Underworld, jest to film opowiadający historię pięknej wampirzycy Selene (Kate Beckinsale) i Michaela (Scott Speedman) na tle walki dwóch ras - wykształconych Wampirów i brutalnych Lykanów. Te dwie rasy od wieków walczą ze sobą, a ich jedynym celem jest eliminacja przeciwnika. Gdy wampiry dowiadują się że Michael posiada bardzo cenną rzecz dla obu ras, wysyłają Selene aby zdobyła to coś. Podczas tej misji, Selene odkryje m. in. prawdę o początkach tej wojny, odkryje także że jej, jak i rasom Wampirów i Wilkołaków grozi śmiertelne niebezpieczeństwo."