Telewizja Online

Wszystko o drinkach

Poradniki

Przepisy różnych ciekawych drinków

Propozycje

"(s) Jak zrobić \""Brandy mint float\"" [ spryciarze.pl ]"

"www.spryciarze.pl ---------------------------------- Niezbędne są jedynie krem miętowy, koniak, kostki lodu oraz szklanka o grubym dnie. ---------------------------------- Zarejestruj się za darmo i korzystaj ze wszystkich przywilejów: www.spryciarze.pl - pokaż co potrafisz"

(S) Jak zrobić koktajl The Brain [ spryciarze.pl ]

www.spryciarze.pl ---------------------------------- Koktajl w sam raz na Halloween - pokarm dla umysłu... ---------------------------------- Zarejestruj się za darmo i korzystaj ze wszystkich przywilejów www.spryciarze.pl - pokaż co potrafisz

(s) Jak przygotować drink Piernikowy Ludzik [ spryciarze.pl ]

www.spryciarze.pl ---------------------------------- Drink z piernikiem - niewskazany dla starszych osób ---------------------------------- Zarejestruj się za darmo i korzystaj ze wszystkich przywilejów www.spryciarze.pl - pokaż co potrafisz

Wojciech Cejrowski przyrządza Piña Coladę

"Bardzo ciekawy fragment programu \""Po mojemu\"". Wojciech Cejrowski pokazuje jak przyrządzić prawdziwy drink Piña Colada."

Kobiecy drink (www.porady.tv)

Podajemy przepis na idealnego drinka dla kobiet na każdą okazję.

Drink Bahama Mama (www.porady.tv)

Kiedy wieczorem zasiądziesz w wygodnym fotelu przed telewizorem to zafunduj sobie trochę egzotyki i przygotuj egzotycznego drinka.

Komentarze


:P 2012-02-22 18:53:48
:)
:P 2012-02-22 18:53:44
:P