Telewizja Online

zt wilkolaz games

Inne

"Jest to kolejny serwer Zt Wilkołaz Zapraszam gorąco:)... Znajdziecie tutej wiele info o grach, mecze online frag movie i wiele wiecej telewizja internetowa"

itachi955

Zobacz profil twórcy kanału »

Propozycje

Gothic The GX Life odcinek 1

PanPatok production

Gothic The GX Life odcinek 2

PanPatok production

Gothic The GX Life odcinek 3

PanPatok production

RAPID - PARADOX CoD 4 Fragmovie by Valletta

Frag movie Call of duty 4 Studia Paradox

gothic Ostatni wiedzmin odcinek 4

Film ostatni wiedzmin

GTA IV [kominek]

hehe kominek opowiada o GTA IV

miszczó

miszczó :)

Gothic Wojna Idoli Part I Polowanie na Patelnie

Film by Bergmanis YouTube

Gothic Całej Prawdy Ciąg Dalszy

film by er0l18 by YouTube

Cristiano Ronaldo Tribute - FIFA 2009 HD

film by Hjerpseth by YouTube opowiada historie Cristiano Ronaldo

Call of Duty 4 - The Dead Flag Blues

"I\'ve always wanted to do a video with this song- and after playing CoD4, I realized this was the best way to do it. In all honesty, CoD4 has got to be the most beautiful and visually appetizing game in awhile. But keep in mind, I don\'t have an ub3r 1337 computer to run it. Whatever, pretentious description over: watch, enjoy."

gothic Ostatni wiedzmin odcinek 2

Film ostatni wiedzmin

[kominek] CALL OF DUTY: WORLD AT WAR

kominek przedstawia Cod: Waw

gothic Ostatni wiedzmin odcinek 3

Film ostatni wiedzmin

[kominek] FAR CRY 2

Far Cry 2 posiada wiele wad: * praktycznie wszyscy są twoimi wrogami i każdego wypada zabić * 3/4 gry to jeżdżenie po polach i lasach. * 1/4 to puszczanie z dymem identycznych posterunków wojska * czarni bracia są bardzo mocni - umierają po 4 strzałach w głowę * ale za to są głupi. Ich inteligencja dorównuje inteligencji mojej terakoty * cudownie zmartwychwstają po kilku minutach * gra dla gejów. każdy ale to każdy kierowca robi wjazd w twój tyłek * może być zbyt trudna dla konsolowców ...

Gothic Przygody Maćka z klanu odc.1

film by Bergmanis by YouTube

Fifa 2008 First Gool And Trick

Moje 1 tricki i goole w fifie 2008:) Pozdrawiam . Prosze mnie substrybować i włazić www.ppt-gaming.pl :).... ***********************************8 :) ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ Poziom Trudności : World Class

[kominek] FALLOUT 3 PARADISE FALLS

"Fallout 3 posiada wiele wad: * Ma beznadziejny wątek główny. Latasz za ojcem, który od Ciebie zwiał. * małe zróżnicowanie broni, już na początku gry możesz znaleźć najlepszy sprzęt * gra bardzo często się wykrzacza * jest zbyt łatwa na poziomie \'trudny\'..."

Gothic Krew Bogów odc. 1

"Nareszcie kolejny odcinek! Przypominam, że jest to kontynuacja Ostrza Czasu i Wiedźmina. Tak więc czemu by nie obejrzeć sobie tych filmów, co?"

Najgorsze Gry Wszechczasów - Ardennes Offensive (O

film by BartekGm YouTube

[kominek] DEAD SPACE

"Dead Space posiada wiele wad: * zrypane sterowanie postacią * monotonna grafika * tą postacią nie da się sterować! * brak czarnych do zabicia * niewielu przeciwników * sterowanie do kitu * mało drzew i kwiatów * należy do gatunku survival horror, a jest jego parodią Dead Space posiada jedną zaletę: nie wydałem na nią ani złotówki i całe 6 godzin testowałem u kumpla (Pentium 100, 16MB RAM, Riva TnT). Koledze gra się bardzo podobała, ale co można powiedzieć o człowieku, który ma nad łóżkiem ..."

Gothic Krew Bogów Epilog

"No cóż, to by było na tyle. Więcej filmów związanych z Krwią Bogów już nie będzie."

Gothic Krew Bogów odc. 3

Wysoka jakość: www.youtube.com No nareszcie udało mi się ukończyć trzeci i zarazem przedostatni odcinek! Jest nieco któtki bo nie miałem pomysłu a chciałem go szybko skończyć.

gothic - ostatni wiedzmin - odcinek 8

na poczatku troche nudne ale pózniej sie rozkreca :)

gothic ostatni wiedzmin - odcinek 7

przygody alvina na szlaku wiedzminskim

Gothic Krew Bogów odc. 2

Zapraszam na drugi odcinek Krwi Bogów!

PPT-Frag movie CS

frag movie w cs klanu polish pro team

gothic ostatni wiedzmin - odcinek 6

aby zrozumiec nazwe tego odcinka trzeba najpierw go obejrzec do konca...

Gothic Krew Bogów Finał

To już ostatni odcinek z całej serii. Będzie jeszcze epilog i na tym koniec.

gothic Ostatni Wiedzmin - Odcinek 1

1 odcinek ostatniego wiedzmina :)

"Call of Duty \""Instinct\"" Montage"

Film Cod Montage by Hjerpseth

Gothic Deja Vu odcinek 1 Zbieramy Ekipę

"Pierwsza cześć przygód beziego oraz jego przyjaciół. Lord Hagen wysyła beziego na misję, oczywiście nie samego bo do dyspozycji zbiera swoich przyjaciół. Co to za misja? Dowiecie się oglądając film! Zapraszam także na stronę gorzelni gx.tnb.pl"

Gothic Deja Vu odcinek 2 gdzie my się pchamy?

Drugi odcinek serialu. Przyjaciele przybywają do górniczej doliny by odnaleźć beziego i poznać szczegóły misji. Niestety jak zwykle wszystko się bez potrzebnie komplikuje. Jak się to skończy? odpowiedzi w tym odcinku! Zapraszam także na stronę gorzelni gx.tnb.pl

Gothic Deja Vu odcinek 3 z deszczu pod rynnę

"Nareszcie! Czas odbić zamek z rąk łowców smoków. Niestety na ich drodze stają orkowie! Czy ich pokonają, oraz w jaki sposób dostaną się do zamku? Dowiecie się oglądając film! Serdecznie zapraszam. Muzyka wykorzystana w filmie: Mika - Relax Zapraszam także na stronę gorzelni gx.tnb.pl"

"Gothic Deja Vu odcinek 4 \""kolonia karna\"""

"Bezimienny dowiaduje sie że Lord Hagen go zrobił w \""konia\"" i uwięził pod barierą. I co teraz nasi przyjaciele poczną? Niestety to nie jest najgorsze gdyż w zamku prócz nich jest jeszcze jedna osoba. Kto? Dowiecie się oglądając film! Zapraszam także na stronę gorzelni gx.tnb.pl"

Gothic Deja Vu odcinek 5 Hojny Mikołaj

"W końcu bezi dowiedział się na co ta bariera oraz oni, bezi miał racje to istne Deja Vu dodatkowo Hagen nie jest dusigroszem i zostawił im mały prezencik, co więcej Lester odkrywa talent wrzoda! Jaki to talent? Dowiecie się jeżeli obejrzycie film! Muzyka wykorzystana w filmie: Fall out Boys - Thanks for memory Zapraszam także na stronę gorzelni gx.tnb.pl"

Gothic Deja Vu odcinek 6 Plan Działania

bezimienny nie ma zamiaru siedzieć bez celu i chce się zemścić. Dlatego przyjaciele wyruszają na poszukiwanie magów którzy postawili barierę. Dodatkowo Lester poznał nową osobistość. Kim ona jest? Dowiecie się gdy obejrzycie. Zapraszam także na stronę gorzelni gx.tnb.pl

Gothic Deja Vu odcinek 7 Xardas

"Poszukiwania czas zacząć! Mielten miał szczęście w nieszczęściu i trafił do wieży xardasa, prócz samego nekromanty znalazł w niej jeszcze jednego podłego typka. Kim jest on jest? Zapraszam do oglądania jeżeli chcecie się dowiedzieć! Zapraszam także na stronę gorzelni gx.tnb.pl"

Gothic Deja Vu odcinek 8 Wejście Debila

"Gorn spotyka starego znajomego. Oczywiście ten na starcie robi kłopot beziemu. Lester poznaje \""ożywieńca\"" i postanowił wymienić z nim kilka słów. Jak się sprawy potoczą? Oglądajcie! Zapraszam także na stronę gorzelni gx.tnb.pl"

Gothic Deja Vu odcinek 9 Najemnicy i Kaszana

"Po nieudanych poszukiwaniach magów przyjaciele wracają do zamku, niestety ktoś ich zdołał uprzedzić, tym kimś był Lee. Co w tej sytuacji zrobi Bezimienny? No cóż dowiecie się jak zobaczycie odcinek :D Zapraszam także na stronę gorzelni gx.tnb.pl"

Gothic Deja Vu odcinek 10 bitwa o zadupie część 1

"Część 1. Zaczyna się, bezimienny stara się wszystko poukładać i szykuje się do bitwy. Wrogiem okazuje się znów banda bezczelnych orków. Xardas w tym czasie wyrusza na poszukiwanie wsparcia do wojsk. Czy wszyscy zdążą na czas? Zapraszam do oglądania! Muzyka wykorzystana w filmie: Joe Cocker - You are so beatutifull Lord of The Rings Theme Zapraszam także na stronę gorzelni gx.tnb.pl"

Gothic Deja Vu odcinek 10 bitwa o zadupie część 2

Zaczyna się! Bitwa rozpoczęta a xardasa nie ma! Jakby tego nie było mało to w dodatku orkowie mają jakąś tajną broń oraz Generała. Czy uda się przeżyć? Czy Xardas powróci? dowiecie się oglądając ostatni odcinek pierwszego sezonu. Muzyka wykorzystana w filmie: Benny Hill Lord of the Rings Theme\'s Zapraszam także na stronę gorzelni gx.tnb.pl

Gothic Deja Vu odcinek 11 Obóz Koloni REMIXED EDITION

Edytowana wersja - tylko nowa piosenka! L70ETC - Power of the Horde

Gothic Deja Vu odcinek 12 Wielka Popijawa

"Czas odebrać więźniów z placu. Bezi dowiaduje się o newsie xardasa oraz jego \""potrzebach\"". Natomiast lester znów wywija psikusa. Zapraszam do oglądania. Oczywiście zapraszam na serwis Studia gx.tnb.pl"

Najgorsze Gry Wszechczasów - Maluch Racer 2

Film by BartekGm

Gothic Hell on Earth odc.1

film by bakashPL

Gothic Hell on Earth odc.2 cz1

film by bakashPL