Telewizja Online

palessij

Informacje o użytkowniku

Imię ""
Nazwisko ""
Data urodzenia 1981-10-20
Lokalizacja ""
Płeć mężczyzna

Kanały należące do palessij

TIT TV

Utworzony: 2009-04-06

"TIT TV lub CYC czyli Trochę Inna Telewizja. Zobaczycie tu oldschool, kicz i wszystko to co przaśne mozna obejrzeć na srebrnym ekranie od ponad 20 lat. Łezka się wam w oku zakeci. Czek it ałt!!!!"

Zobacz »

LEGIA WARSZAWA

Utworzony: 2009-04-07

Nawspanialsze momenty legendarnego klubu

Zobacz »

GEEKON

Utworzony: 2009-04-22

Niestrudzony Michał Migała drąży problem „Jak to działa?” Tylko że tym razem zawęził swoje zainteresowania do internetu i nowinek technologicznych. Geekon to program obowiązkowy dla każdego pozytywnie zakręconego gadżeciarza. Ale któż nim nie jest w XXIw.

Zobacz »

Playa

Utworzony: 2009-04-22

"Przewodnik po świecie gier komputerowych. Codziennie nowe newsy i ciekawostki, które prezentuje Wam zjawiskowa Paulina Koziejowska. Paula ekspertem nie jest, ale za to jak wygląda… A poza tym dziewczyna ma pomoc w postaci prawdziwych growych wyjadaczy, którzy redagują ten program."

Zobacz »

Pinostar

Utworzony: 2009-04-22

"Wujek Samo Zło buszuje po portalach społecznościowych. Wyławia z nich osoby nietuzinkowe (ładne, brzydkie, a przede wszystkim ciekawe). W każdym odcinku oceniamy pięć osób i wybieramy jedynego, niepowtarzalnego Pinostar’a."

Zobacz »

Pokaz Sie

Utworzony: 2009-04-22

"Śpiewasz? Tańczysz? Recytujesz? To nagraj się a my Ciebie pokażemy. Prowadzący Maciej z Żółwina prezentuje ludzi ciekawych z zajawką, którzy do tej pory nie mieli okazji pokazać przed większą publicznością."

Zobacz »